Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Misaaa

ahoj moja, no v prvom rade sa rozopni, vyutieraj sa, umy sa normalne pod pazuchou a daj si naspat podpiru...dve minuty Ti to zaberie, neboj sa, nic sa nestane! :) Baby od Cervena asi so mnou nebudu suhlasit, ale My od Mladeka sme sa mohli na 10 den normalne sprchovat...teda ak si dobre pamatam :))

queen

Misaa
Prečo máš tak striktne zakázané otvárať ? Ja som sa mohla po 6 dňoch sprchnut, dokonca mi dal náhradné leukoplasty keby sa mi odlepili. Stehy mi vyberal po 13 dňoch.

misaaa

Baby, prosim vas, som dva tyzdne po opke, neotvaram skafik 2 tyzdne, a ked si k tym prsiam pricuchnem je to hnus, tym ze tam mam aj krvave leukoplasty, 100 x spotena z flectoru....tak je to vazne ze bleeeee

Normalne sa hanbim za seba, co robit? Ved zajtra ked mi doktor otvori skafik, ma my vyberat stehy tak sa dogrca :(

A ja som taka cistotna, uplny Monk, strasne trpim!
Mam sa rozopnut a nejak umyt opatrne?
Len mam zakazane otvarat
Hm?

jahodka1584

Dievcata
Kazda z vas urcite dostala pokyny od svojho chirurga, takze je len na vas, ci sa nimi budete riadit alebo nie...

queen

romi
to ako budu implantáty od seba záleží od tvojich prsných svalov, takže ked ich máš dalej od seba, tak širším mplantátom dosiahneš akurát to, že ich budes mat pod pazuchou. Keby ti ich dával pod žlazu, vtedy sa neni obmedzený a može ich dat blyžšie.

romi

Zoe23
:) ale už ten stres začína...mám hroznu dilemu,síce sme sa už s doktorom dohodli ja stále váham ,že mu zavolam a poprosim ho či nedáme širší implantat.bojim sa ,že ich budem mat ďaleko od seba.uz si pripadam ako traposka čo sa nevie vykoktat,že čo chcem,alebo to poviem až tesne pred opkou .

zoe23

romi

ok :) aspoň nemáš čas velmi premyslat nad opkou ked maš fofry...
Ja idem na rad až zač. jula a nebudem brat žiadny ascorutin, ja sa držim našho Mladeka :)

menndy

kocky, mam opku za mesiac.. a stale uvazujem ci som si dobre vybrala velkost.. sice doky mi navrhol 400 ml VP gulate... ale ja sa stale bojim ze budu male..:( lebo mam uz ako taku predstavu ake by som chcela... len neviem ci budu zrovna take.. neviem stale sa bojim ze budu male..:( mali ste aj vy take pocity?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk