Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

didi10

Titten

No ja som to neriesila ze ake dava či polytech, mentor atd, on robi vačšinou s polytechmi..ale na poziadanie vie aj ine objednat..a bola som aj u dr. Tršku na konzultačke, on tiez robi s polytechmi...cena u Hederu ma vyjde 2670

Matka872

Zoe23

S tým stavcom je to už ok, dráhy mi objednal z netu masazny vankúš na elektriku, a 3 krát denne mi natieral Voltaren.No a na kliniku som si brala tenké tepláky, a vrchný diel na gombíky, papuče, zupanik tenký satenovy.Z toho som využila len papuče a župan.
Musím poklopkat som 6 deň po ale už sa cítim celkom v poho.Až na tie rána, ked mi všetko zatuhne celý chrbát, hrudník.S mojím už máme prax ako má dvíhať z postele s vankúšom,kde vobec nenapinam svaly,cez deň ked už veľmi cítim bolesť dám si flektor a fungujem ;-)

Titten

Didi10,

Nebola, vsade sa caka. A ja som do marca nemala vobec cas.

tie polytech su co zac?

Aj tam je taka zaruka ako pri mentoroch?
Llebo len u interklinik citam ze s nimi robia.
Opka u nich kolko tada cca vyjde s hospitalizaciou?

didi10

Titten

cakala som vyše mesiaca na kozultačku, zaciatkom marca som bola a termin opky mam 13.5...takze v poho :) no ja som chcela take 3a polky ,teraz mam mensie dvojky tak mi navrhol 445ml VP anatomy, robi s polytechmi

ty si uz bola u niekoho na kozultacii?

didi10

Titten

Ahoj, ja som bola na konzulatacii u Hederu v interklinik, aj k nemu idem na opku...velmi som spokojna s jeho pristupom, bola som u neho na dvoch konzultaciach, urobil mi aj 3D vizualizaciu , čo ma prijemne prekvapilo :)

Titten

Baby a vy ste tu prevazne len od Cervena a Mladeka, ze?

Rozmyslam mozno aj nad konzultackou v Interklinik u Hederu a Racza, pripadne ULk Guba.

Bol niekto u nich aspon konzultovat?

Na kolkych konzultackach ste boli?

smejo251

Question
Ja som zstial spokojna velmi.presne take som chcela.mne kazdy vravel ze mam dost dobry zaklad.bala som sa okuhlych ale som spokojna :-)a zvedava aku podpiru si kupim.

Zuleko

question
No mne sa praveze ten objem hore paci,ale co uz ked mam svoje prsia take padnutejsie:-)Ja som spokojna. A dakujem:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk