Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

misaaa..

ja sm tiez uz prala podprdu a to na 10 den po opke. teda dala som si ju prat segre, ja som zatial nasadila podprdu normalnu-este z cias kojenia:)poslusne cakala kym sa podprda vyschne a znova obliekla.. a vyutierala mokrymi utierkami...
dnes idem na stehy a vecer budem pod sprchou hodinuuuu:)

queen

to tak neskoro po opke este mozu hnisat rany??

misaaa

no len ja sa bojim, ked mi tam ta krv tiekla a hlvane ma tahaju tie stehy stale, az zajtra vybere, potom sa uz mozem sprchovat....
skusim sa teda rozopnut a poutierat :)
drzte palce

smejo251

Misaa
Aj mne lekarka povedala ze sa mozem spr hnjt tak na rychlo.neriskovala som to ved zajtra uz snad vyberie stehy ale rozopla som a povytierala mokrymi utierkami sak ja som tam chrumky vsetko mala :-)))

queen

Misaaa
Áno, dnes som zistila že aj druha začala :-( ja ich na noc prelepujem a vždy ráno pod leukoplastom je to hnisave. Ale len na vonkajsich stranách jazvy, v jednom bode, mi to pripadá že tam bol ten uzol z nite. Inak počas dna ked ich nemám prelepene, tak sú suché. Logika mi hovorí, že je asi lepšie to miesto nelepit...

Baby ktoré ste mali trampoty s jazvami, poraďte prosím. Ďakujem

skoricka

Misaaa

ahoj moja, no v prvom rade sa rozopni, vyutieraj sa, umy sa normalne pod pazuchou a daj si naspat podpiru...dve minuty Ti to zaberie, neboj sa, nic sa nestane! :) Baby od Cervena asi so mnou nebudu suhlasit, ale My od Mladeka sme sa mohli na 10 den normalne sprchovat...teda ak si dobre pamatam :))

queen

Misaa
Prečo máš tak striktne zakázané otvárať ? Ja som sa mohla po 6 dňoch sprchnut, dokonca mi dal náhradné leukoplasty keby sa mi odlepili. Stehy mi vyberal po 13 dňoch.

misaaa

Baby, prosim vas, som dva tyzdne po opke, neotvaram skafik 2 tyzdne, a ked si k tym prsiam pricuchnem je to hnus, tym ze tam mam aj krvave leukoplasty, 100 x spotena z flectoru....tak je to vazne ze bleeeee

Normalne sa hanbim za seba, co robit? Ved zajtra ked mi doktor otvori skafik, ma my vyberat stehy tak sa dogrca :(

A ja som taka cistotna, uplny Monk, strasne trpim!
Mam sa rozopnut a nejak umyt opatrne?
Len mam zakazane otvarat
Hm?

jahodka1584

Dievcata
Kazda z vas urcite dostala pokyny od svojho chirurga, takze je len na vas, ci sa nimi budete riadit alebo nie...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk