Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

no len ja sa bojim, ked mi tam ta krv tiekla a hlvane ma tahaju tie stehy stale, az zajtra vybere, potom sa uz mozem sprchovat....
skusim sa teda rozopnut a poutierat :)
drzte palce

smejo251

Misaa
Aj mne lekarka povedala ze sa mozem spr hnjt tak na rychlo.neriskovala som to ved zajtra uz snad vyberie stehy ale rozopla som a povytierala mokrymi utierkami sak ja som tam chrumky vsetko mala :-)))

queen

Misaaa
Áno, dnes som zistila že aj druha začala :-( ja ich na noc prelepujem a vždy ráno pod leukoplastom je to hnisave. Ale len na vonkajsich stranách jazvy, v jednom bode, mi to pripadá že tam bol ten uzol z nite. Inak počas dna ked ich nemám prelepene, tak sú suché. Logika mi hovorí, že je asi lepšie to miesto nelepit...

Baby ktoré ste mali trampoty s jazvami, poraďte prosím. Ďakujem

skoricka

Misaaa

ahoj moja, no v prvom rade sa rozopni, vyutieraj sa, umy sa normalne pod pazuchou a daj si naspat podpiru...dve minuty Ti to zaberie, neboj sa, nic sa nestane! :) Baby od Cervena asi so mnou nebudu suhlasit, ale My od Mladeka sme sa mohli na 10 den normalne sprchovat...teda ak si dobre pamatam :))

queen

Misaa
Prečo máš tak striktne zakázané otvárať ? Ja som sa mohla po 6 dňoch sprchnut, dokonca mi dal náhradné leukoplasty keby sa mi odlepili. Stehy mi vyberal po 13 dňoch.

misaaa

Baby, prosim vas, som dva tyzdne po opke, neotvaram skafik 2 tyzdne, a ked si k tym prsiam pricuchnem je to hnus, tym ze tam mam aj krvave leukoplasty, 100 x spotena z flectoru....tak je to vazne ze bleeeee

Normalne sa hanbim za seba, co robit? Ved zajtra ked mi doktor otvori skafik, ma my vyberat stehy tak sa dogrca :(

A ja som taka cistotna, uplny Monk, strasne trpim!
Mam sa rozopnut a nejak umyt opatrne?
Len mam zakazane otvarat
Hm?

jahodka1584

Dievcata
Kazda z vas urcite dostala pokyny od svojho chirurga, takze je len na vas, ci sa nimi budete riadit alebo nie...

queen

romi
to ako budu implantáty od seba záleží od tvojich prsných svalov, takže ked ich máš dalej od seba, tak širším mplantátom dosiahneš akurát to, že ich budes mat pod pazuchou. Keby ti ich dával pod žlazu, vtedy sa neni obmedzený a može ich dat blyžšie.