Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Matka
No ja som strasne hakliva na modriny a mam ich teraz vsade.pupok mam cierny,medzi prsiami tiez aj po bokoch prs a dokonca mam aj na boku taku obrovsku modrinu a to sa aj lekari cudovali ze odkial to prislo :-) ale mastim lioton gel zatial na bok potom vsade :-)

smejo251

M.i.r.u.s
Uz je to lepsie ani tak netAha ale stale citim ze tam nieco mam.ako nejaku gulicku a taha ma to ale lepsie je to ovela.ale uz su prsniky rovnako velke.poslala som vcera ci dnes foto zajacikovi tak potom uvidis.
A ty ako?

Matka872

queen

Gratulujem Ti :-)
To musíš byť aká šťastná že si zhodila ten skafac.Mňa to všade tlači v nom.Joooj už nech mám aj ja mesiac po :-(

Matka872

Smejo251
Mne doki nehovoril, že mám pred opkou užívať askorutin, tuším Mladek to ani pacientkam neodporúča.To je myslím u každej individuálne.
Ja napr. nemám žiadne modriny.Iba trošku na ruke od tých ihiel, hmm....komické :-)

M.i.r.u.s6

smejo
moja ani ja som nebrala a nemala som ziadnu to asi nezaezi na tom ale ako s nami zaobchadzali a ci si hakliva na to ze sa ti rychlo robia modriny
ako sa mas a citis a co to lave prso odpuchlo??

queen

Stember
Tak uz mám novú podprdu, 70D az sa mi to veriť nechce :-)

Ivet
Áno po mesiaci mám dovolenu normalnu :-)

Luca123

Menndy

ja este nemam skusenost ale videla som holky ze davali foto s textom 10 dni vybere stehov a po oholeni. Podla mna,ked nam vyberu stehy,tak sa budeme moct normalne okupat a aj oholit....:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk