Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Tomášová

Ahoj moja zlata, ďakujem že ked môžeš napises mi.
Aj ty si mala take katastrofálne vstavania, ráno myslím.Mňa boli chrbát, sem tam ruky mi trpnu.A tá bolesť v dekolte :-( ja viem že musím vydržať.
Došiel mi flektor, a v našich pri.....ch lekárňach to je len na predpis.Take divadlo, veď aj tak si ho musím zaplatiť.V pondelok musím skočiť k obvodnemu po recept.Ešteže ten liek mi priadne slape na bolesť, inak neviem akoby som došla z Nitry domov.

queen

Dnes mám mesiac po opke, strašne to ubehlo :-) som zvedava čo dnes nakupim, idem na lov, podprdy a tričká. Dufam, že ste mi niečo nechali ;-)

question

tomuym..
to mi je luto, ze si nespokojna a ze mas taky velky rozdiel po opke.. na fotke to nie je moc vidno...

ewel..
neblazni ze sa ti zda ze nemas velke kozy:)

babule teda hlavne tie co mate rez pazuchou ako ste sa riesili v lete , prelepovali ste niecim jazvy??a ak ano, ciiimm???

question

ketrina,

aj ja tam mam byt po 14, tak nejako sa tam uz len snad dostanem-bo ta kamoska nemoze v pondelok a ja si na cestu autom teda netrufam este...
a prosim ta nemas sa za co ospravedlnovat , ved tebe bolo teda dost blbo aj po opke...
a co sa tyka sama chodenia na zachod, to vies, ja som od stvrtku pooobede do piatku vecera bola nakoniec sama doma, tak som sa uz pripravovala v nemocke na to:):)
a potom ma aj napadlo, ze sme si mohli vymenit cisla, ale vedela som, ze sa stretneme o dokiho v pondelok...
noo spokojna nespokojna, za tyzden som pribrala uz dve kila co ma teda pekne serie.. a co sa tyka velkosti,tazko povedat:):)

matik8

Luca123

Ahooj, odbery aj vysetrenie internistu si musis spravit u svojich lekarov a do ZV prinesies vysledky . Mne aj odbery aj ekg aj vsetko ostatne robil internista...obvodna mi dala len vypis zo zdravotnej dokumentacie ktorý si musis tiez priniest..mekni papiere tam je vsetko pisane co mas priniest a na co ti maju brat krv. A ako inak? Lepsie uz?

tomyum1

Skoricka

Ja sa stale pozorujem a vidim rozdiel a na fotke ked sa nenastelujem je to vidno totalne... Je to urco rozdiel lebo jeden implos je o pol cm vacsia zakladna a kedze ja nemam zaklad po kojeni uz asi nic (predtym som mala 200 ml pod zlazou 11 r) je to vidno ze jeden prsnik je cely vacsi a druhy mensi lebo vlastny material implos neprekryl asi. A ten vacsi implos ma aj vyssiu projekciu tak si to zvrcnu vidim ze jeden ide viac dopredu ako druhy a vidim to aj v podprde. V tricku sa to strati. Kamoskam ked som ukazovala kozy keby som ich neupozornila vraj by rozdiel hned nezbadali. Muz povedal ze je rozdiel minimalny a ze predtym som mala ovela vacsi a neriesila som to. To mi tiez povedal az po opke, ze dobre ze som sla lebo uz to nebolo dobre... Nuz, asi som cakala viac a lepsi vysledok ked uz som sa na to dala... Tiez som si myslela ze ma to po case prejde a uz to nebudem riesit ale nepreslo ma to a kazdy den nad tym rozmyslam... Ked mi iny lekar povedal ze sa s tym DA nieco urobit aby bol lepsi vysledok a JA som bola spokojna.

tomyum1

Lucus

Podla mna ta koza pod prsami sa spravi ked si implos sadne a trosku klesnu prska. Myslim ze to chce len cas, uvidiiiis:-)))

Inak vobec tomu nerozumiem podla coho lekari vyberaju babam implose ze ktorej sadnu okruhle a ktorej anatomy... Lebo teba by som tipovala ze ti da skor anatomy. Ty si chcela okruhle ci on navrhol?

mishka181

Majuskaa

ano doktor mi to odporucil..nemala som ani tak velke alebo povisnute prsia, no skor som mala bradavky nizsie položene a keby mi vkladal implantát rezom v podprsnej ryhe, tak by ta bradavka ostala velmi nizko, co by vyzeralo smiesne..videla som aj nejake foto bab tu v galerke a veru sa mi to nepacilo...takze som posluchla dokyho...operovana som bola pred týzdnom, dnes je to 8 den,tak som bola zvedava, aké máš ty pocity :) a daval ti doktor pod sval ci pod zlazu??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk