Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

leus

skoricka
aj ja mam roztiahnute , na kontrole mi doktor navrhol v ramci reklamacie, ze mi ich na jesen opravi, tj.v lokale nareze a znova stiahne

ewel007

Jany

To som rada moja,fakt sa tesim s tebou,ze mas radost,mas sa na co tesit,rychlo ti to ubehne a ani sa nenazdas a budes ceckana,bolesti prejdu a budes max spoko a kludne ked potrebujes nieco vediet,pisni,rada odpoviem ;-)

ewel007

Skoricka

No mne sa mali aj tieto ml,lebo neni to ziadne ze velke mega kozy,take stvorky :-)) ale reopku planujem az v nevyhnutnom pripade.
Prave som citala o jazviach,no mne sa tie prve tiez zacali po troch mesiacoch roztahovat ako sa usadzali,teraz to uz tiez pomaly pozorujem,no uvidim. Zial je to aj tlak implosu a teda zalezi aj od tej koze.
Ale spokojna si moja hej,isla by si do toho znovu,nie?;-)

tomasova

matka
micka este si velmi kratko po opke,este par dni sa budes citit nanic ale potom to uz bude len lepsie...uvidis ze v pondelok uz bude inak...ja som asi cca za necele 2tyzdne vysavala...hlavne si predlzuj tu imobilitu a nic take nerob a nedvihaj velmi ani ruky aby sa ti nieco neprihodilo.

Matka872

Stember

Chcem sa opýtať že po akom čase už naplno fungujes?
Veľmi má to zaujíma, nakoľko mám 4 deň po este len :-(
A už mi začína liezť na nervy tá imobilnost.

Jany7543

Ewelka,

joj moja tak to si ma teraz potešila, že si aj plavky a kupko užijem :)) Nepotrebujem sa kúpať len trošku slniečka a poukazovať kozenky :D Hej hej super bol doki mala si pravdu :)))
ďakujem normálne mám po tvojom príspevku úsmev na tvááričke ;-))

skoricka

lucus

ahoj, mas krasne prsicka :) no a ta koza, tak to som videla uz aj tu v galerii, ale neviem na kom, nepamatam...a ani Ti neviem povedat, ci je to normalne, ci co to je...ale tiez by ma to asi sralo...velmi som Ti pomohla, vsak? :))

baby,

mne sa aj velmi roztiahli jazvy, uplne otrasne ich mam...vobec nie take ake boli, ze len ciarky...ale to je tym, ze ja nemam pevnu kozu na prsiach...este stastie, ze ich mam v zareze...

M.i.r.u.s6

tomyum
o je mi to luto ze nie si spokojna aj ked teraz som kuk tvoje foto a podla toho nevidno asimetriu ale asi to to vnimas inak tak ved uvidis co s ako a ak ozaj chces tak sa daj na reopku aby si bola spokojna:)

stember

Queen
Ahoj...tak od buduceho tyzdna sa uz aj ty budes vytesovat z tepleho pocasia v podprde. Ja uz tak fungujem tyzden a je to parada...velkost mi zatial sadla 75D.
Tak potom napis ako si nakupila...aku mas velkost???
S tou jazvickou ma to mrzi....dufam ze to coskoro prejde.
A co sa tyka deti ...ja uz fungujem naplno.Aj moj maly si odvykol na nosenie na rukach...ale dviham ho uz vsade...vonku na hojdacku, do kocara atd.

skoricka

tomyum

ahoooj, dakujem Ti velmi pekne, no mam problem, ale nestresujem vobec, vsetko ukaze cas...a tiez ma mrzi, ze nie si spokojna, je viditelna ta asymetria aj pod trickom? alebo v podpire? Ked sa muzickovi pacia, neriesila by som...potom aj tak, aj tak pojdeme vsetky do reopky :))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk