Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

tomyum
o je mi to luto ze nie si spokojna aj ked teraz som kuk tvoje foto a podla toho nevidno asimetriu ale asi to to vnimas inak tak ved uvidis co s ako a ak ozaj chces tak sa daj na reopku aby si bola spokojna:)

stember

Queen
Ahoj...tak od buduceho tyzdna sa uz aj ty budes vytesovat z tepleho pocasia v podprde. Ja uz tak fungujem tyzden a je to parada...velkost mi zatial sadla 75D.
Tak potom napis ako si nakupila...aku mas velkost???
S tou jazvickou ma to mrzi....dufam ze to coskoro prejde.
A co sa tyka deti ...ja uz fungujem naplno.Aj moj maly si odvykol na nosenie na rukach...ale dviham ho uz vsade...vonku na hojdacku, do kocara atd.

skoricka

tomyum

ahoooj, dakujem Ti velmi pekne, no mam problem, ale nestresujem vobec, vsetko ukaze cas...a tiez ma mrzi, ze nie si spokojna, je viditelna ta asymetria aj pod trickom? alebo v podpire? Ked sa muzickovi pacia, neriesila by som...potom aj tak, aj tak pojdeme vsetky do reopky :))

tomyum1

Caute baby, dlho som nepisala, ale ked stiham, precitam...

Ja som bola na opke v septembri a ked mam pravdu povedat, nie som spokojna, aj ked je to samozrejme ovela lepsie ako predtym.. Myslela som ze budu vacsie a hlavne co mi najviac vadi, opacna asymetria ako predtym (doki dal rozdielne implose). Doki je s vysledkom spokojny, nema vyznam s nim nieco riesit, bola som uz na konzultke u ineho a navrho mi uplne ine implose a nie anatom ale gulate a oba rovnaka zakladna, dal by len rozdielny profil. Keby som mohla idem hned na reopku, ale obavam sa reakcie rodiny, muzovi som uz nieco naznacovala, zatial to berie ako vtip... Snad ho spracujem a na jesen, v zime idem na to... Uvidime...

Skoricka pises ze mas problem, to ma mrzi, na foto nic ale nevidno... Tvoje prska su nadherne velke plne a prirodzene, sumerne, od zaciatku ako si ich dala do galerky na ne nakukam :-) tak drzim palec nech sa daju do poriadku!!!

Lucka 83 uz nepise???

Majuskaa

mishka181
Operovana som bola 22.3. a som velmi spokojna absolutne som necitila bolest v miestach rezu a inak by som to v buducnosti ani nechcela. mne osobne sa aj viac paci taka nenapadna jazva na pradavke ako taka dlhsia pod prskom.. a citlivost som zacala citit tak po 3tom tyzdni dovtedy sa mi ani nepostavili teraz uz sa aj normalne sprchujem a pekne reaguju :) Tebe lekar odporucil rez bradavkou?

didi10
Ja som velmi spokojna keby si mala pristup do galerky tak by si pochopila :D to co som mala pred tym tak to bola katastrofa :)) Pooperacnu podprsenku mam 75C ake mi budu sediet take klasicke podprsenky to neviem.. na nakupoch som este nebola :)

skoricka

ewel

ahoj, si velmi zlata, dakujem za podporu! mne nepridu ako bomby, ale vacsie by som uz nezniesla v ziadnom pripade...ja po detoch by som si dala urobit modelaciu a dala max 500, fakt Ta obdivujem! :))

lucus

ahojte kočky
baby som 4 tt po opke a pod prsiami sa mi strašne natahuje koža nemali ste stym niektora skusenosti pošlem foto do galerky

mishka181

Majuskaa

ahoj, pozerala som v galérii, že aj ty si mala robený rez dvorcom..rada by som sa opýtala, ako sa ti hoja jazvy a tak celkovo ako si spokojná...kedy si bola presne operovaná, bradavky máš už citlivé?? ja sa toho akosi obávam :) dakujem :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk