Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

question

ok, dakujem. Este pockam do pondelka. Boli ma len hrtan a nic ine a uz mam aj odbery vsetky zaplatene, tak sa mi to nechce rusit a zas platit, ja si mylsim, ze take nieco by sa prejavilo aj horuckami a podobne.

question

Lucka123,

zavola uz teraz na kliniku aby si sa nestresovala, ci ti vedia vymenit termin..radsej skor ako neskor.. a budes kludnejsia a v pohode sa aspon doliecis...

Luca123

BABY PROSIM,

uz som viackrat pisala ohladne terminov. Necitim sa este ok a v lekarni ma vyplasila, ze ktovie, ci nemam aj zapal uzlin, ked mi to neprechadza. AK mi bolest neprejde, pojdme lekarovi. V sobotu 27.4. mam termin u DR. CERVENA.....idete niekto v termine potom do ZVOLENA? Tyzden dva popriapde v maji? AK by naaaahodou, ci si mam s kym vymenit. DAKUJEM MOC

didi10

Bebenky, čo mate 420ml az 450 ml aka to vychadza priblizne velkosť?? ja mam zaklad take slabe 2ky, vyska 173, 58 kg...máámm dilemu :)

smejo251

Matka
Ja som mala kriticky 5-6den.umierala som a vkuse som bola na liekoch.ani tabletky na spanie mi nepomohli spat.ale potom to preslo.vydrz.bude dobre.
A ja si citim bradavky od zaciatku a ked mi je zima tak cele prsia akoby mi postavili a odchadzali odomna...:-))
Baby ozaj treba vydrzat a potom bude fajn.

Matka872

a este som zabudla,
ked si s rukou prejdem z kazdej strany po prsiach tak citim si ich,a dokonca mi vcera aj bradavky reagovali na zimu,tak dufam ze to tak ostane.Natrela som si odlicovacie tampony kokosovym olejom a mam ich na bradavkach pod tou uzasnou podpirou,take suche mam dvorce :-)

Nerozopinam si ich,cele bojim sa,takze ani nefotim.potom ked trosku povolia tak pofotim.

majte sa zatial :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk