Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

didi10

Majuskaa

no ja som este sem nedala foto tak mi nejde ist do galerky :( ja mam navrhnute 445ml..a aku mas ty velkost? si spokojna?

Matka872

baby mam dost velku bolest laveho prska,nemam uz po ruke flektor rapid.Dala som si ibalgin 400 ale mam pocit ze nejak nepomaha.

Citala som tu ze odporucali ste od bolesti novalgin ci ibuprofen s niecim este.pleeeeease napiste mi.

Ketrinka

Ahoj, Question

dakujem, vsak o tejto stranke mi povedal moj muz, vedel to od teba, ze ste kecali, kym mna operovali.
O kolkej prides 22.4 v pondelok na konzultaciu do BB? My okolo 14-14:30. Mohli by sme sa vidiet.

Chcela som sa ti aj ospravedlnit, ze som po tej narkoze, operacii a stilnoxe bola uplne mimo a nedokazala som s tebou komunikovat a odpovedat, Vobec ma neposluchali svaly a nedokazala som zo seba dat jedine slovo. Asi to na mna tak zle zaposobilo. Ja som v podstate az vo stvrtok vecer vnimala a aj som sa najedla, cize 24h som spala a bola mimo.
No bolest som mala slabu, flektor a ibalgin som si davala iba ten strtok a piatok. V sobotu som uz bola na prechadzke a vonku na obede :-) jasne, ze to este nebolo uplne v oohode, ale vladala som. Uz aj spim v rovine. Dnes som bola na nakupe a aj dceru 11kg som vybrala z jedalenskej stolicky.
Robim to, co mi telo dovoli a kam ma pusti. Od utorka, vlastne po kontrole by som uz chcela soferovat aj, lebo je to obmedzujuce takto.

Fotky este neviem urobit a poslat, lebo dodrziavam nariadenie, ze 2tyz.nedat dole tu podprsenku. :-) sama som si ich este nevidela.
Inak vobec nie su velke, budu uplne v pohode, dufam, ze mi budu stacit, ale oproti tomu, co som mala to bude bozske.
Som zvedava na fotky, co su tu a aj na teba. Si spokojna? Ako si to zvladla doma, dcera, rodicia uz vedia?
Mozeme si v pond.vymenit tel.c. mail kontakt a preberat vsetko mozne, ak chces. :-)

Si pamatam, ako si v noci spustila ten zvoncek a prisla sestricka, pomohla ti na wc a ty si to odtial az do postele a aj lahnut si zvladla sama, som bola v soku, ze turbo zena, Ja som fakt vsetko vnimala, aj si utrzkovito spominam na rozhovory,...no mam aj vypadky. 2 stilnoxi boli asi dost, no ja som chcela prespat ten zacistok. Ani si nepamatam, kedy nas prisiel skontrolovat Cerven s anesteziologickou, iba nieco.

Maj sa krasne zatial a este to tu kuknem, ci odpises a vidime sa dufam, prsatica :-)pa

Luca123

question

ok, dakujem. Este pockam do pondelka. Boli ma len hrtan a nic ine a uz mam aj odbery vsetky zaplatene, tak sa mi to nechce rusit a zas platit, ja si mylsim, ze take nieco by sa prejavilo aj horuckami a podobne.

question

Lucka123,

zavola uz teraz na kliniku aby si sa nestresovala, ci ti vedia vymenit termin..radsej skor ako neskor.. a budes kludnejsia a v pohode sa aspon doliecis...

Luca123

BABY PROSIM,

uz som viackrat pisala ohladne terminov. Necitim sa este ok a v lekarni ma vyplasila, ze ktovie, ci nemam aj zapal uzlin, ked mi to neprechadza. AK mi bolest neprejde, pojdme lekarovi. V sobotu 27.4. mam termin u DR. CERVENA.....idete niekto v termine potom do ZVOLENA? Tyzden dva popriapde v maji? AK by naaaahodou, ci si mam s kym vymenit. DAKUJEM MOC

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk