Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

ahojte baby

som 4 den po,ale vcera a dneska som mala najhorsie rano v mojom zivote.Strasna bolest svalu na dekolte.Spim v polosede,inak ani sa neda,priatel ma dviha z postele.No ked si dam ten flektor tak som v pohodicke cely den az do vecera a potom pride bolest opat.Prsia som si videla len tak nakuknutim co mi dreny vyberal.Vravel ze su super bez modrinky.Zatial take su tvarovo ako moje predosle,len vacsie :-) nemam od zaciatku ani opuch v hornej casti.A trosku citim zo spodu ako keby sa trosicku zaoblovali.
Dufam ze ta bolest bude stat za to,a budem fungovat plnohodnotne ked sa to zahoji.

lienka1042

Titten

Bola som v Trnave v Euroclinik, ja som čakala mesiac ale chcel mi dať termín skor len mne to nevyhovovalo. Mám okrúhle, 300 ml, MENTOR. Implatáty mi vybral on, nechala som to nanho. Hospitalizovaná som bola iba jednu noc na druhý den ráno už som išla domov, drény nemám. Cena bola niečo cez 2200 Eur. Keby si chcela anatomické sú o nejakých 400 Eur drahšie.

so.nickaa

Baby ktore ste tu mali rez pod pazuchou?? Isli by ste do toho znova alebo radsej rez pod prsia? Ja sa bojim ze mi tie jazvy budu vidiet tak rozmyslam ze dam pod pazuchou..

Titten

Lienka 1042,

Ahoj a kde ta operoval? Ja sa chystam do PK lm clinic life med

Kolko si cakala na operaciu od konzultacie? Ake mas implantaty? Mozes mi aj cenu prezdradit, ze ako sa to u neho pohybuje?
bola si aj hospitalizovana po opke? Dava dreny?

lienka1042

Titten

Ahoj, ja som bola u MUDr. Marsala a som velmi spokojná som 12. deň po opke a už som celkom v pohode a s výsledkom som zatial viac ako spokojná. Doky je fajn všetko ti vysvetlí, poradí veď uvidíš... :-)

mishka181

baby, chcem sa opýtat, po akom čase ste začali soferovat?? ja som mala včera týžden po operácii a celkom si myslím, že by som to aj zvládla, no bojím sa, aby sa mi niečo neposerkalo pri radení rýchlosti...robím obchodáčku a popri tom ešte končím skolu, takže musim sa nejako už začat pohybovat...a na autobusy a taxiky nervy nemám :) dík za odpovede...

question

britney

co satky velkosti oblecenia, doki ti vie predbezne povedat aky budes mat obvod po operacii, tak podla toho ci mas tricka velmi upnute na hrudniku alebo nie:)

smejo251

Misaa
Ved ja beriem wobenzyn uz od nedele 3x 5 tabliet.ako citim ze prsnik trochu teda dost povolil ale vidim a aj cktim ze tam stale nieco ezte je A ze je vasci ;-(
Poslem foto a same uvidite ze twn prsnik je doat napaty...musi to byt dobre ....

queen

Stember
Ahojky, ja mám ešte skafac, zajtra pojdem pozrieť nejakú normalnu podprdu. Všetko by bolo ok az na jednu jazvu ... Tá mi zrejme hnisa na jednom kusku (skor bode) :-(
Inak fungujem normálne, krpec si aj odvykol od nosenia na rukách :-) do kocika aj autosedacky vlezie sam, ale ked treba tak aj niečo uz zdviham ( kocik do auta)...

misaaa

Smejo, nemysli hned na najhorsie :)
mne doki hovoril, ze moze nastat opuch jednej strany, moze to tam aj krvacat.... ale ze to sa vsetko prirodzene vstrebe.
Mozno zacni uzivat nejake enzymy
najznamejsi aj najdrahsi je Wobenzym, ja uzivam Fytozym... baby tu spominali este nejaky iny preparat.
Napomaha hojeniu ale aj pooperacnym opuchom!

inak mne ta jazva v utorrok jemne zakrvacala, ale odvtedy nic. Volala som na kliniku a ze nemam panikarit, pokial to je zaschnuta krv a nemokva to... tak staci v utorok na stehy...

Je to nesikovne z BA do BB chodit na kontroly :(
hlavne ked mi stale zakazal soferovat.

Vy soferujete? ja som uvazovala ze dnes uz trochu budem, mam automat, tak s riadiacou pakou nebude problem..... doktor ma ale varoval, ze kazdy necakany proudky pohyb moze vnutri pohnut este neprirasteny implantat a zapricinit nesumernost atd....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk