Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Nela7
Ahoj moja, no konečne si pisla :-)
Takze jazva uz poslucha ... Ja som mala na jazve povybrati stehov nalepenu 10 dni pásku a ked som ju odlepila, zistila som že mi tiež niečo vyteka :-( a trva to doteraz. Lepim len na noc, cely den ju mám suchu a akonáhle ju prelepim, zase tečie :-(
Inak všetko ok, cez víkend idem pozrieť nejakú podprdu, nech už môžem obliecť aj niečo ine :-)

smejo251

Question
Uz stresujem lebo je to vacsie a tlaci ma to na to vacsom prsku.da sa to dokopy?ako dlho moze byt ten opuch?a vytahovaoi niekomu zrazeninu z prsnika prosim?

question

Baby s ohlad tych naplasti ... normalne chodite v lrte s prelepenim pazusim? Ja som sa nad tym edte nezamyskala ale asi je uz na case.. tak radte ako ste to riesili..

BritneyBitch

Bre ranko damy,

Mam otazku na uz prsnate kočky. Strasne si uz tzim nakupit nove podprsenky a oblecko. Podprsenky samozrejme este nekupim, kedze neviem, ake mi sadnu, ale ake mate skusenosti s obleckom po operacii,? Nosim velkost xs, sadne mi aj potom, kdd budem ceckana?
Ci radsej kupit S ko?
Dakujem pekne za rady :-)

question

Smejo nestresuj. Este si kratko po opkeeeee. Myslim ze baby ti potvrdia ze jedno prsko mali vacsie aj dlhsie....

Titten

Ahojte, konecne som nasla nejaku zivu diskusiu o plastike prs.
Dlhsie som uz nad nou premyslala a kedze uz mam 2 deti odkojene, nastal cas ju zacat riesit.
Chcela som ist k MUDr. Cervenovi, no termin konzultacie ma az v dec 2013 a pripadna operacia mozno koncom 2014, co je dlha doba. Navyse z hladiska kontroly, stehov atd sa do BB prevazat, casovo moc nestiham. Tak som sa rozhodla pre BA a okolie.
Zatial ma caka konzultacia u Mudr. Marsala v PK.
Ma s nim niekto skusenost? Lebo tie fotky jeho prace su uzasne.
Rozmyslam, kam este na konzultaciu, ci MUDr. Guba v ULK alebo Hedera v interklinic. Neviem podla coho sa riadit, poradite?

question

Ahoj ketrinka.
My sme lezali spolu na izbe tak predsa si nasla forum.. bola som na teba zvedava hlavne na tu velkost ze co a ako a som rada ze si spokjna:-)
Posli fotku prs bez tvare s popisom ake mas implose na galeria@zoznam.sk a dostanes vsetky infosky.

smejo251

Dievcata pomooooc!
No bolesti zmizli som uz v podstate ok aj ruky dvihnem pokial potrebuje aj sa sama obleciem aj vsetko ale....
Jeden prsnik mam ovela ovela vacsi.poslem zajtra foto a uvidite.je sice pravda ze ma sem tam tento ani nie ze boli ale viac ho citim a
Le.preco je ovela viac vacsii?to aj vy ste ho mali akoze tak dlho opuchnuty lebo mne sa to uz zda dlho.
Dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk