Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Jany

rozumiem, ja uz posledne dni nad inym ako prsiami, nerozmyslam.
Inak nepichaju pred opkou nejaku naladovku? Ja da bojim, ze od nervov potom na stole odpadnem.
U mna bolo na mrtvicu, ked som si oci dala operovat. Som si vravela, ze bolest prezijem, ale uz nech je po zakroku

Jany7543

Ta ja som sa toto ani nepýtala :D Ale povedal mi, že po 10 -dňoch už zvyknú nastúpiť do práce, lebo toto je u mňa najväčší problem lebo nemozem byt dlho doma lebo koncom augusta chcem ist este k moru .... Skafandrik neviem, myslim ze Ewelka pisala okolo 4tyzdne ale potom este na noc ... nie som si ista ale vsak to mi povie potom ... a dávame anatómy 390-440ml uvidi pri opke ... No mne tiež dával aj ten koniec mája ale v robote máme frmol, takže musím počkať :-/ Tak myslim ze sa uvariiime ale ja som tak pozitívne nato naladená, že verím že sa mi to zahojí raz dva :D A ty ideš do tých Košíc ? A už si mala konzultačku?

Jany7543

Titten

No ja idem ku Mládekovi,áá nebojím :D Lebo už chcem mať veľké prsia :)) nechce sa mi zase čakať rok kým ich vytasím v plavkách :D

BritneyBitch

Jany

Som rada, že si s konzultaciou spokojná ;-) ake implose nakoniec date?
Koľko ti povedal, ze budes''mimo provoz'' a kolk tyzdnov musis nosit skafandrik?
Ja idem mesiac pred tebou, snad nebudu horucavy a neuvarime sa :-)

Titten

Jany 7543 u koho mas opku? Necitala som moc do historie diskusiu.

Nebojis sa horka v polke juna?

Ja prave zvazujem, ze najlepsie by bolo hned teraz lahnut pod skalpel, lebo o chvilu bude hic a v zime som s detmi neustale chora

Jany7543

ewelka

Moja, opku mám 12.6. :)) Tešííím sa , ale chcem sa ťa spýtať či po mesiaci sú ešte veľké bolesti ? Alebo dokedy si ty mala bolesti ?

bibi13

A do tretice;): ked ste mali tie nocne kosele na gombiky, kde ste si ich kupili a a ko vyzerali? Pretoze ja som nasla len kojace a tie maju len tri gombicky hore..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.