Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

M.i.r.u.s6 ahoj,
ďakujem za info, ale mam s toho stres, aby to nevideli, robím v kancli. a s výstrihom nemám problém, lebo to ani nenosím,nemá čo do neho dať :)), ale vadia mi tie ramienka.fakt sa bojím, aby si to tie moje kolegyne nevšimli, lebo to by boli rečiii

M.i.r.u.s6

acerka
prepac ze sa do toho miesam ale ak mas racu kde nerobis manual tak myslim ze 2tyz to by si dala a ta podprda urcite sa da zamaskovat kosielakami ved nemusis mat hlboky vystrih alebo satkou naco cakat ked uz koncom leta by si mohla byt sexica:)

acerka8

Nela7,
ďakujem za info, opku by som chcela tento koncom tohto mesiaca alebo začiatkom mája, ale keď to ma vidieť tak sa na to asi vykašlem, lebo po opke môžem byt doma len 2 týždne a potrebujem to utajiť v robote, lebo by to nepochopili. Chcem isť k dr. mládekovi a mala by som mať 375 ml mentor anatomické stredný profil. ak môžeš tak mi pošli prosím Ťa foto s tou čiernou podprsenkou na suchý zips.

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano presne si pamatam na tie tvoje supis vyroky a slovnik:)bola si ozaj maska uz mozes behat??j mam stale take napnute svali bola som v pondelok u dok ze vsetko ok ale este stale su ties dost vysoko ale snad to pojde dole a vsetko bude ok
jaj behat to by som aj ja cela zacat uvidim davno som to neskusila ale vravela som si ze od 1.5 budu uz aj 3mes necem to prehanat staci ked rano trocha cvicim:))

Nela7

M.i.r.u.s6

ved prave nemozem tomu ani uverit, fakt som neskutocne stastna ze to tak rychlo preslo...a ani som netusila ze sa dam tak skoro dokopy, ved ja som bola uplne odpalena vtedy a poviem ti ze uz viac ako 2 tyzdne nepocitujem skoro nic...akurat ked som s tou jazvou mala problemy tak ma tam sem tam daco pichlo...a doktor mi povedal ze ked budem mat pooperacnu mozem aj pomaly behat ak ma to nebude boliet :)

Nela7

acerka8

ahoj no poviem ti ze zamaskovat tu podprsenku je umenie, nemam taku foto ani ale ak chces sa pofotim potom...ja mam 2 podprdy kukni album, ta telova sa dala lahsie zamaskovat no prsia boli v nej take spicate a ta cierna mala hrube ramienka na suchce zipsy a to bol uz vacsi problem...pod trickom to bolo vidno skoro pod kazdym, pod koselou tu telovu nebolo vidno...v skratke nenosila som tricka s vystrihom, lebo tie podrsenky su dost vysoko hore, nosila som volne tricka, pripadne bolero na tom aby nebolo vidno tie ramienka, alebo sako...kedy mas opku??a ake budes mat implose?

M.i.r.u.s6

Nela7
no este aby si nas tam mala:) ale fakt ty kks teraz si tu nadavala ake bolesti mas a uz su tu 6tyz panecky u mna da sa aj ked sem tam tu ci tam nieco pychne ale ide to:)

Nela7

M.i.r.u.s6

ahojky nemala som vas v ... :/ len mi v skole strasne horeli terminy a vies ked mam pracu sedavu za pc a este pisat veci do skoly je to dost...a prisla som na to ze som sa po opke strasne moc zarazala tu na fore a nepisala diplomovku, potom som mala fofry ...no som rada ani neviem ako to uslo :-) a ty ako?

acerka8

Nela 7 ahoj,
chcem sa Ťa opýtať ako si fungovala s tou pooperačnou podprsenkou, dá sa to utajiť???
Predpokladám, že si stou podprsenkou chodila do školy alebo do práce, mohla si nosiť trička alebo košele, ak môžeš nemohla by si mi poslať foto ako vyzerá pooperačná podprsenka na
tričku alebo na ničom podobnom?

SMEJO
no čo pošleť foto???

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk