Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ketrinka

Ahoj, Question

dakujem, vsak o tejto stranke mi povedal moj muz, vedel to od teba, ze ste kecali, kym mna operovali.
O kolkej prides 22.4 v pondelok na konzultaciu do BB? My okolo 14-14:30. Mohli by sme sa vidiet.

Chcela som sa ti aj ospravedlnit, ze som po tej narkoze, operacii a stilnoxe bola uplne mimo a nedokazala som s tebou komunikovat a odpovedat, Vobec ma neposluchali svaly a nedokazala som zo seba dat jedine slovo. Asi to na mna tak zle zaposobilo. Ja som v podstate az vo stvrtok vecer vnimala a aj som sa najedla, cize 24h som spala a bola mimo.
No bolest som mala slabu, flektor a ibalgin som si davala iba ten strtok a piatok. V sobotu som uz bola na prechadzke a vonku na obede :-) jasne, ze to este nebolo uplne v oohode, ale vladala som. Uz aj spim v rovine. Dnes som bola na nakupe a aj dceru 11kg som vybrala z jedalenskej stolicky.
Robim to, co mi telo dovoli a kam ma pusti. Od utorka, vlastne po kontrole by som uz chcela soferovat aj, lebo je to obmedzujuce takto.

Fotky este neviem urobit a poslat, lebo dodrziavam nariadenie, ze 2tyz.nedat dole tu podprsenku. :-) sama som si ich este nevidela.
Inak vobec nie su velke, budu uplne v pohode, dufam, ze mi budu stacit, ale oproti tomu, co som mala to bude bozske.
Som zvedava na fotky, co su tu a aj na teba. Si spokojna? Ako si to zvladla doma, dcera, rodicia uz vedia?
Mozeme si v pond.vymenit tel.c. mail kontakt a preberat vsetko mozne, ak chces. :-)

Si pamatam, ako si v noci spustila ten zvoncek a prisla sestricka, pomohla ti na wc a ty si to odtial az do postele a aj lahnut si zvladla sama, som bola v soku, ze turbo zena, Ja som fakt vsetko vnimala, aj si utrzkovito spominam na rozhovory,...no mam aj vypadky. 2 stilnoxi boli asi dost, no ja som chcela prespat ten zacistok. Ani si nepamatam, kedy nas prisiel skontrolovat Cerven s anesteziologickou, iba nieco.

Maj sa krasne zatial a este to tu kuknem, ci odpises a vidime sa dufam, prsatica :-)pa

Luca123

question

ok, dakujem. Este pockam do pondelka. Boli ma len hrtan a nic ine a uz mam aj odbery vsetky zaplatene, tak sa mi to nechce rusit a zas platit, ja si mylsim, ze take nieco by sa prejavilo aj horuckami a podobne.

question

Lucka123,

zavola uz teraz na kliniku aby si sa nestresovala, ci ti vedia vymenit termin..radsej skor ako neskor.. a budes kludnejsia a v pohode sa aspon doliecis...

Luca123

BABY PROSIM,

uz som viackrat pisala ohladne terminov. Necitim sa este ok a v lekarni ma vyplasila, ze ktovie, ci nemam aj zapal uzlin, ked mi to neprechadza. AK mi bolest neprejde, pojdme lekarovi. V sobotu 27.4. mam termin u DR. CERVENA.....idete niekto v termine potom do ZVOLENA? Tyzden dva popriapde v maji? AK by naaaahodou, ci si mam s kym vymenit. DAKUJEM MOC

didi10

Bebenky, čo mate 420ml az 450 ml aka to vychadza priblizne velkosť?? ja mam zaklad take slabe 2ky, vyska 173, 58 kg...máámm dilemu :)

smejo251

Matka
Ja som mala kriticky 5-6den.umierala som a vkuse som bola na liekoch.ani tabletky na spanie mi nepomohli spat.ale potom to preslo.vydrz.bude dobre.
A ja si citim bradavky od zaciatku a ked mi je zima tak cele prsia akoby mi postavili a odchadzali odomna...:-))
Baby ozaj treba vydrzat a potom bude fajn.