Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela7
ty si maska a mi tu ze kde si ako si dopadla z jazvou a ty mas nas hlboko ved pockaj:)) jej tak mas fajn ale leti ten cas ze uz 6tyz ano sup sup posli foto nech kuk ake mas tie krasavice

Nela7

ahojte kočky, dávno som tu nebola lebo mi to skolske a pracovne povinnosti nedovolili...iba sem tam som par vasich riadkov precitala no ked clovek neni na fore pravidelne strati prehlad tak som sa nezapajala do konverzacie...ako sa vam dari?prska posluchaju?ja mam dnes 6 tyzdnov takze konecne mozem prestat aspon cez den nosit tu kazajku, jupiii ako sa tesim...prsia su pekne, krasne mi odpuchaju a tvaruju sa, poslem aj foto do galerky...pre tie co sme si pravidelne pisali, ta lava jazva sa mi uz pekne hoji, bol tam len zabudnuty steh vraj...vobec ma nebolia...pozdravujem vsetky silikonky s ktorymi som si pisala...hlavne misku ta mi aj email poslala, lebo sa bala ako som na tom s tou jazvou, velmi si to cenim! :-) a novym babam ktore sa este len rozhoduju ci ist alebo nie odkazujem chodte do toho tych par dni bolesti urcito stoji za to! :-)

acerka8

Smejko 251,
ďakujem ti veľmi pekne. Som hrozne zvedava ako to bude vyzerať. Vieš chcem to vidieť kvôli práci lebo to chcem utajit.

skoricka

bibi

dakujem :) no ano, paska ho drzi pevne, aj mi krajsie stoji, ked ho mam podlepene, asi si podlepim aj druhe :)) no tak Ti drzim palce! :)

smejo251

Question
Dakujem ti krasne :-)
A ty ako nemas tlaky na prsiach?ja bolest uz nic len ten tlal ked vstanem rano a ta teplota no uvidim este par dni a potom to uz budem riesit

bibi13

Skoricka

Prsicka mas uzasne.. to fakt pomaha podlepovanie?

Zase som mala bujne sny.. sen vo sne.. ;)

A uz mam vyybavene sono a gyndos uplne super.. vraj mi to schvaluje a mam ich prist ukazat..;)

skoricka

question

ahoj, dakujem si zlata, robim vsetky preventivne opatrenia, co mozem :)) na noc uz len pooperacnu si budem davat, a spat budem na chrbte alebo boku, uz nemozem na bruchu, co ked tak sa mi nejak postlacal dole... :/ no a mam si ho aj stale tlacit hore rukou...uvidim no, ci sa to zlepsi.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk