Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

a este som zabudla,
ked si s rukou prejdem z kazdej strany po prsiach tak citim si ich,a dokonca mi vcera aj bradavky reagovali na zimu,tak dufam ze to tak ostane.Natrela som si odlicovacie tampony kokosovym olejom a mam ich na bradavkach pod tou uzasnou podpirou,take suche mam dvorce :-)

Nerozopinam si ich,cele bojim sa,takze ani nefotim.potom ked trosku povolia tak pofotim.

majte sa zatial :-)

Titten

Lienka 1042,

Dakujem za odpoved.
Si ma potesila s tymi mentormi
Tie by som chcela aj ja asi ale anatomicke. podprsenku ponukaju na klinike u nich, alebo si treba zhanat niekde?

Vie niekto poradit, kolko asi ml by bolo treba ak mam zaklad slabe B vykojene a obvod pod prsiami 68cm?
Inak mam 168cm a 51kg. Chcela by som vacsie Ccko kosik, pripadne male Dcko.
Pocas kojenia som mala DD cize koze by na to bolo a vyzeralo to dobre.
Kolko ml by bolo cca treba?

question

matka872 vydr:)aj ja spim v polosede, este ze mam taky obrovsky pevny vankus:) z neho som sa vedela posadit uz na treti den sama..:)

Matka872

ahojte baby

som 4 den po,ale vcera a dneska som mala najhorsie rano v mojom zivote.Strasna bolest svalu na dekolte.Spim v polosede,inak ani sa neda,priatel ma dviha z postele.No ked si dam ten flektor tak som v pohodicke cely den az do vecera a potom pride bolest opat.Prsia som si videla len tak nakuknutim co mi dreny vyberal.Vravel ze su super bez modrinky.Zatial take su tvarovo ako moje predosle,len vacsie :-) nemam od zaciatku ani opuch v hornej casti.A trosku citim zo spodu ako keby sa trosicku zaoblovali.
Dufam ze ta bolest bude stat za to,a budem fungovat plnohodnotne ked sa to zahoji.

lienka1042

Titten

Bola som v Trnave v Euroclinik, ja som čakala mesiac ale chcel mi dať termín skor len mne to nevyhovovalo. Mám okrúhle, 300 ml, MENTOR. Implatáty mi vybral on, nechala som to nanho. Hospitalizovaná som bola iba jednu noc na druhý den ráno už som išla domov, drény nemám. Cena bola niečo cez 2200 Eur. Keby si chcela anatomické sú o nejakých 400 Eur drahšie.

so.nickaa

Baby ktore ste tu mali rez pod pazuchou?? Isli by ste do toho znova alebo radsej rez pod prsia? Ja sa bojim ze mi tie jazvy budu vidiet tak rozmyslam ze dam pod pazuchou..

Titten

Lienka 1042,

Ahoj a kde ta operoval? Ja sa chystam do PK lm clinic life med

Kolko si cakala na operaciu od konzultacie? Ake mas implantaty? Mozes mi aj cenu prezdradit, ze ako sa to u neho pohybuje?
bola si aj hospitalizovana po opke? Dava dreny?

lienka1042

Titten

Ahoj, ja som bola u MUDr. Marsala a som velmi spokojná som 12. deň po opke a už som celkom v pohode a s výsledkom som zatial viac ako spokojná. Doky je fajn všetko ti vysvetlí, poradí veď uvidíš... :-)

mishka181

baby, chcem sa opýtat, po akom čase ste začali soferovat?? ja som mala včera týžden po operácii a celkom si myslím, že by som to aj zvládla, no bojím sa, aby sa mi niečo neposerkalo pri radení rýchlosti...robím obchodáčku a popri tom ešte končím skolu, takže musim sa nejako už začat pohybovat...a na autobusy a taxiky nervy nemám :) dík za odpovede...

question

britney

co satky velkosti oblecenia, doki ti vie predbezne povedat aky budes mat obvod po operacii, tak podla toho ci mas tricka velmi upnute na hrudniku alebo nie:)