Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Smejo 251,
ďakujem Ti veľmi pekne si fakt zlatá. NO možno by som to aj schovala, nosím trička pri krk. Tak uvidím, ale keď si prestavím, že ide leto a mam mať 6 týždňov tuuu podprsenku tak neviem.:(

Nela
ak máš foto tak pošli, ďakujem

angie77

skoricka

práve čítam že máš problémy s jedným prsíčkom, to mi je lúto, lebo tvoje sú pre mňa ukážovke či velkostne alebo tvarom, ale myslím, že ešte sa to dá dat do poriadku, ved to je len pol roka od opky, ešte stále sa tvarujú , takže budem držat palce aby mu to podlepovanie pomohlo a určite áno :)
a kde si nakoniec zohnala tú pásku?

angie77

babule no čo nové?, idem sa trošku prelúskať, pár dní som Vás nečítala, snáď ste mi všetky v poriadku a pekne sa hojíte a čakatelky trpezlivo čakáte :)

angie77

mahulienka

ahoj prepáč, až teraz som našla odkaz, moja mail adresa angienka77@gmail.sk kludne mi napíš, budem rada

pipaaa

nela7

ja odpadnem :-D niee ja som sla po tom pare dnu...ty si sa ma pytala ci idem dnu?? to bolo okolo 5 vecer..ja odpadnem....:-) jaaaj skoda ze sme o sebe nevedeli...no veru ani nemam pocit ze som niekde bola :-) v podstate iba na tu jazvicku som reagovala a ze ako sa mas..a ze drzim palce s diplomovkou ale tu si uz odovzdala ako citam..ja pisem bakalarku a som z toho uz poriadne na nervy :-D

smejo251

Acerka
No co foto vyhovuje?dnes som mala kosielku a vobec to nebolo vidiet..foto co som ti poslala to bol taky domaci ubor :-)))ale pekne tak vidiet ze to vidno no;-)
Inak dnes vas tu bolo trochu malo,co ste lietali vonku vsak?

smejo251

Acerka
No co foto vyhovuje?dnes som mala kosielku a vobec to nebolo vidiet..foto co som ti poslala to bol taky domaci ubor :-)))ale pekne tak vidiet ze to vidno no;-)
Inak dnes vas tu bolo trochu malo,co ste lietali vonku vsak?

M.i.r.u.s6

Nela7
moja mna moje tiez nebolia a pekne zmakli myslim ze uz tak ako by mali ale stale su dost vysoko neviem bola som u dok v pondelok a vravel ze vsetko ok tak asi cu byt tak hore:))) jaj to leto nas strasi s tymi nasimi postavami:P a jasan ze si maska :))))

vanes

ahoj nela, ja mám íst tiež k cabanovi, len nemám o nom ziadne referencie, tak mám trošku aj strach. nemohla by si mi napísat niečo o nom, bola by som velmi rada. dakujem

Nela7

bibi13

dakujem ze si na mna myslela :-)) ...hey som ok len tak mi to casovo nevychadzalo :/ teraz ma normalne mrzi ze som aspon sem tam nieco sem nenapisala, ved tolke ste tu na mna mysleli a strachovali sa :-((

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk