Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

skoricka,

prsia mas fakt krasne.. tak snad to klesanie u nebude pokracovat a zlepsi sa to...

smejo,

myslim ze okruhle boli u teba super volba:)
a co sa tyka bolesti a tvrdnutia, este sme kratko po opke.. takze si myslim, ze je to oki..

smejo251

Volala som ze je to normalne ze ked bude vysoka nech si dam brufen ale nieco od teploty.ja sa citim dobre len ked si odmeram tak mam.
Bolest nie je len taky tlak citim a to ne podla mna normalne hlavne rano ked vstanem vtedy to citim.a preco lavy?od zaciatku viac bolel J viac krvacal.

BritneyBitch

Smejo

Teolota znamená, ze telo bojuje. Netrao sa nou. Urcite neber paralen ani nic podobné, kym nemas horucku. Vela vela tekutin a vitamínov, najma cečko.

Inak prsicka bolia vkuse alebo len narazovo? S co ti povedal dr. Na kontrole, ze preco boki viac lavy?

Matulka23

Zdravím kočky :) pozorne čítam všetky vaše rady už asi dva roky... začiatkom minulého roka som mala už aj termín obky v Interklinik, ale nakoniec z toho zišlo kvôli môjmu VEĽKÉMU strachu :D teraz som to skúsila opäť mám termín 23.mája v INTERKLINIK chcem sa Vás spýtať či s tým nie sú nejaké problémy (napr.s hojením atď), keď už začínajú horka a názor na túto kliniku, ďakujem veľmi pekne za odpovede :) inak mám tu aj fotky v galerke :)

Jany7543

ewelka

ved aj ja mám konzultačku aj ku Čeveňovi ale to mám až v oktobry a to sa mi nechce čakať ... a baby mi tu poradili Mládeka takže myslím, že som dobre vybrala uvidím zajtra... som plná očakávaní :)))

Jany7543

BritneyBitch

To nedávajú všetci doktori , a sú to nejaké tenké hadičky,vďaka ktorým ti odteká z prs všetko čo tam nemá byť , aspôň tak som to pochopila ja, baby opravte ma ak sa mýlim :D

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk