Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

misaaa

ahoj no poradit ti sice neviem, lebo som chvalabohu nic take nezazila ale urcito volaj na kliniku a tam ti povedia co a ako, urcite ti povedia ze mas prist aby to videli, to iste povedali mne vtedy s tou jazvou...a boli ta to??ak nie tak ja osobne si myslim ze to ti mozno nejaka cievka len praskla a vytieklo z nej trochu krvy, neboj nic ak nemas bolesti urcite to bude len nejaka hlupotina, hlavne si tam zavolaj!...potom napis co ti povedali, drzim palce! :-)

Nela7

acerka8

a uplne ta chapem ja som tiez nechela aby o tom niekto vedel a ani sa nedozvedel...snazila som sa tak obliekat aby som to zakrila, ako som ti uz aj vcera pisala co som len nosila...

Nela7

acerka8

ahoj ja som ta nechcela v ziadnom pripade odhovorit...vies presne ako napisala mirus ked si das satku neni to vidno neboj ale na nejake tielka na ramienkach, obtiahnute tricka ci tricka s vystrihiom mozem na tych 6 tyzdnov zabudnut...oki teraz som este v praci ked pridem dom pofotim sa trochu dobre...ja mam tiez take iste akurat ze mam 420 ml

Nela7

M.i.r.u.s6

ze maska :-) diky...mne povedal ze ak ma to neboli pomaly mozem tak od pondelka valim koliecka po skolskom dvore, ved musim zhodit do plaviek, lebo tolke nic nerobenie sa na mne podpisalo :-( ...este stale sa ti neusadili?no ja ich mam tiez este hore ale uz nie tolko no a su dost tvrde inak ja uz necitim bolest ani na dotyk takze pohoda :-)

bibi13

Matulka

Nebola som na tej vizualizacii.. ja mam vykojne prsia a ja som mu oovedala, ze nechcem mat velke prsia, tak mi navrhol toto a ani neviem, ci by sa pri mne ta vyzualizacia dala spravit.. ;)))

Tak sa tam mozno uvidime..;)

Matulka23

bibi13

ja idem dr.Rázcovi, mám navrhnuté 285-325 ml anatomy polytech-mám pevné jedničky, chcela vy som plné dvojky alebo menšie trojky .... skorej sa prikláňam k 265 ml a vysoký profil uvidíme idem ešte na 3D vizualiráciu bola si na tom?

romi

ahoj baby ,
no ja to mam tiez uz za par... 29.4.idem.bola som sa dohodnut este pred opkou s doktorom a vybrali sme nakoniec mentor VP 345 sirka 11,5 vyska 10,8 a profil az 5,8.nebude ten profil moooc?poradte prosim...trochu ma nahovaral na 390...ale to uz je na mna asi vela.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk