Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

annam
ja za seba možem povedať že to bolo moje dobré rozhodnutie a tiež nie som už v kategorii 20 plus mám 38 rokou a to rozhodnutie bolo aj s manželovej strany velmi podporované čo mi dodalo odvahu pohlady ludí su rozne aj obdivné aj nepochopené ale to ja asi všade a rodina bude asi stále viac proti nechcu aby si si ublížila a je to zásah do tela kde nevieš ako bude telo reagovať moja mama to nevie ešte do teras a to som už 4 mesiace po opke a chodila som knej od prvého dna po operáciii riad sa len sama sebou čo chceš ty

LiluM3

Ahojte baby,
no ja mam anginu a 14.8. mam mat opku, tak dufam ze to nijako neovplyvní moje predop. vyšetrenie. Boli ste niektorá chorá pred opkou? Ď.. :)

Serena

anna.m
musis vediet hlavne ty, ci to chces, ci ti to stoji za to podstupovat urcite riziko s tym spojene..co som tu citala tak vacsina (ak nie vsetky) tvrdia, ze s prsiami maju zivot krajsi, dokonca jedna aj mala nejake problemy s prsiami a tvrdila, ze aj tak nelutuje,ze do toho sla:)..ja to este neviem uplne zhodnotit, lebo som necele dva tyzdne po operacii, ale dala som sa na to, lebo si chcem zivot uzivat naplno, kym som zdrava, chcem sa chodit kupat, uzivat si leto s dcerou, uzivat si s manzelom "lasku" a nie byt zakomplexovana kvoli prsiam. ja som fakt nemala ziadne prsia, cez len 76cm..a ak je tu taka moznost, tak ju treba vyuzit a "vyliecit" sa:):)

anna.m

v piatok mam ist na konzultaciu ale stale som neni 100 % rozhodnuta ci chcem ist na operaciu. moja rodina ma odhovara,ci to naozaj potrebujem,ci mi nebudu vadi tie pohlady a tie reci ze mam silikony. kamaratky zase hovoria zeby do toho isli. Ja som vzdy mala zly pocit ze mam male prsia,ani vystrih si nemozem dat,ale na druhej strane ked som vydrzala 30 rokov.... Baby ake boli vase pocity,dajte mi nejake rady. prosiiiiiiim

henka88

serena
ahoj, ja som mala tiež nafúknuté brucho a fakt hrozne :D a trvalo to asi do dvoch týždňov. aj pleť sa mi tie dva týždne strašne mastila.

Serena

Baby, ako dlho po operacii ste mali nafuknute brucho, teda ak ste niektora mali a kedy ste zacali dvihat svoje deti, myslim tym prelozit, vylozit a tak...dakujem za odpoved

Nikola21

Sandritta

Dakujem :) musim povedat ze aj mne sa pacia uz teraz a ked sa este usadia tak budu este krajsie :) No mam 4 dni po opke a sprchovala som sa zatial len od pasa dole a pazusku len s vlhcenou servitkou. Tie naplaste ma uz dost tahaju lebo su napevno ale tak doktor povedal ze mi ich odlepi v pondelok na kontrole tak uz sa tesim. Ked v klude lezim tak nemusim mat podprsenku oblecenu. Takze stale ked len pozeram telku si ju rozopnem a mam pocit tze vtedy mi prsia fajne oddychnu a aj trosku zmaknu. Lave mam trosku vacsie ako prave aj ma viac boli ale neviem rozoznat co je opuch a co je normalne prsko :P..uvidim vo mi povie na kontrole :)

Sandritta

Nikola21,

Kraaasne prsicka ;) uz teraz vyzeraju velmi pekne.

A uz si sa skusala sprchovat? Odlepovsla si tie naplaste? Ja som ich nemala az takto kolom dokola oblepene, ale je to asi lepsie, aby boli stabilne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk