Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

so.nicka

Ja som tak tlacila na dokiho,chudacik,musel mat so mna dost :-)) a mala som aj stastie na termin a bola som minuly tyzden na kontrole a myslim ze ma termin neaky majovy volny,pripadne ho popros,ci sa neda aby ta niekde vsunul,ked som bola ja na opke v lete,tak v ten den sme boli styri,este som aj isla prva a mala som to za sebou bez dlheho cakania a tak isto druhykrat :-) ja som maximalne spokojna ako s dokim a jeho pracou,tak aj s klinikou :-) som rada,ze som si vybrala prave jeho,a ze mu fakt ide o spokojnost pacientky a super vysledok a nie o peniaze..

ewel007

Britney

Mam synceka,ale uz budem mat 5 rockou,takze viac menej ma uz skoro na nic nepotrebuje,telku,pc,knizky ovlada sam :-)) ani dvihat ho nemusim,iba ked sa chce pomojkat,on ma 20kg a ked chce na mna vyliezt,a musim mu pomoct tak to teda na svale citim :/
Musis si davat velky pozor co sa tyka dietatka v prve tyzdne.

so.nickaa

Ewelka

ja idem 24 maja na konzltacku k dokimu Mladekovi a ty si spominala ze tyzden po konzultacke ta uz aj operoval? To ako sa ti podarilo?? Aj ja by som chcela aby mi to tak vyslo..jun by som pretrpela v tej pooperacnej a na leto uz nechcem mat tu kazajkuu:( Daj pls nejaky tip:)

ewel007

Jany

Urcite budes milo prekvapena s kliniky,aj doki je zlaty,pytaj sa na vsetko co ta zaujima,ja som aj zabudla po prvej konz. aku znacku implosou budem mat :-))
Tereaz po reopke som ju mala nosit 4t a este na noc 2t,a myslim ze tak to bolo aj pri prvej opke,ale ja ked som doma a aj na noc nosim skafacik,je mi v nom dobre a predsa len mam vacsi tan implos..
No Mladek v Avelane operuje v pondelok a v stredu a potom utorky a stvrtky ma konzultacie,piatok neviem:-)

BritneyBitch

Ewel

Mas synceka,? Ako si po operacii zvladala starostlivost o neho? Mam maleho synčeka a trosku sa obavam, ako to zvladnem. Budem mat sice pomoc, ale ... kedy asi budem môcť dvihat 9kg zivej vahy?

Jany7543

ewel

Fuha tak to potom asi týždeň nebude stačiť ale tak uvidiím, kedy mi dá naozaj ten termín. Joj ved som veľmi zvedavá aj na dokiho aj na kliniku a hlavne na ten termín opky . Napíšem všetko jasnéé celé moje dojmy :))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk