Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

ewel

Fuha tak to potom asi týždeň nebude stačiť ale tak uvidiím, kedy mi dá naozaj ten termín. Joj ved som veľmi zvedavá aj na dokiho aj na kliniku a hlavne na ten termín opky . Napíšem všetko jasnéé celé moje dojmy :))

ewel007

Jany

No co aa tyka mora,kupania a plavania,nemam skusenosti,lebo pred 8 t som bola na reopke,po opke som si davala velky pozor,potom sme boli skoro celu zimu s malym chory a potom som mala termin reopky,ale ja som bola na opku koncom augusta a este som si tepla uzila a ked som isla na prechadzku mala som triko az ku krku a v poho :-)) trosku som sa zapotila ale bola som rada,ze som uz konecne ceckana,aj ked su este skovate :-))
Ja som vtedy platila 300e zalohu,takto rychlo ubehlo,neboj ani sa nenazdas a budes ceckana,tesim sa co napises po konzultacii :-)

ewel007

Jany

Ja som to chcela mat rychlo za sebou a aj somna konz. vyplatila hned zalohu,aby som to nahodou nezrusila :-) no ja som kvoli maleho zdravotnemu stavu piaty rok na md,takze som sa nemala kam ponahla,ale baby tu s fora,co pracuju v kancli,isli po dvoch tyzdnoch,vies budes dost skoro unavena aj ked nebudes nic robit,aj prsia budu tvrdnut,tak vacsinou budes polihovat,mna bolieval chrbat,ja som boka dlhsie k.o po tej prvej opke,ale ako mi doki vybral stehy,hned to bolo lepsie..

Jany7543

ewelka

a ked vraviš že ta operoval v lete tak dalo sa vydržať to teplo a tá podrpda? Chystám sa koncom augusta na dovolenku k moru to by už hádal malo byť ok , nie? A kúpaliska v lete ? čo myšlíš? Síce všetko záleží od toho, kedy mi dá termín opky ... :-/ Ale sestrička mi povedala že 400€ sa platí ked si chcem rezervovať termín, tak beriem peniažky a snáď mi dá termín čím skôr ...

Jany7543

ewel

vaau tak to ťa riadne rýchlo zoperoval ale asi aj ja chcem čím skôr, len neviem ako to vyriešim v práci ... :-/
Myslíš že keď budem týždeň doma tak po týždni už zvládnem byť v práci ? Nemám manuálnu prácu... len sedím v kancli dá sa povedať, tak nadnesene :D

ewel007

Jany

Pozerala som tvoj zaklad,co sa tyka prirodzenosti :-)) tak su to anatomi,kde budes mat viac objem v dolnej casti,ale zase v podprde bude aj v hornej casti,mne sa velmi anatomi nepacia,ale ked tu vidim mahulienku,queen,olivku,tak su nadherne :-) ja mam okruhle,aj tie 500ky som mala okruhle,mne sa paci ten silikon look a objem v hornej casti,ja som v lete mala zlavu,lebo klinika mala akciu,platila som 2580e namiesto 2880e,co sa tyka kliniky,je to ako luxusny hotel,taktiez skvely personal a jedlo,a najdolezitejsie doki,ktory ma zlate rucicky :-)
Ak chces ist cim skor,tak mu to povedz,ja som bola v utorok na konz. a o tyzden v pondelok som bola uz ceckana,a mala som to darcek presne k narodkam ;-)

ewel007

Jany

Pozerala som tvoj zaklad,co sa tyka prirodzenosti :-)) tak su to anatomi,kde budes mat viac objem v dolnej casti,ale zase v podprde bude aj v hornej casti,mne sa velmi anatomi nepacia,ale ked tu vidim mahulienku,queen,olivku,tak su nadherne :-) ja mam okruhle,aj tie 500ky som mala okruhle,mne sa paci ten silikon look a objem v hornej casti,ja som v lete mala zlavu,lebo klinika mala akciu,platila som 2580e namiesto 2880e,co sa tyka kliniky,je to ako luxusny hotel,taktiez skvely personal a jedlo,a najdolezitejsie doki,ktory ma zlate rucicky :-)
Ak chces ist cim skor,tak mu to povedz,ja som bola v utorok na konz. a o tyzden v pondelok som bola uz ceckana,a mala som to darcek presne k narodkam ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk