Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Kosta

Ja mam v galerke 500ml pred reopkou,ja som mala slaby zaklad tak som mala take tri a polky :-) ale niekto ma aj patky s 500ml..

kosta123

Babule má tu niekto 500ml??? Mám dilemu či to nieje až moc,,,,,aj ked mám širší chrbát 84cm,váha 64, a výška 165cm ?? čo myslíte??
V reále je to aké číslo ? 4-ky??

smejo251

Britney
Ano dve operacie,robili mi aj pupok mala som herniu tak mi to prisili.
Babiky dnez som spala ako babetko prvykrat :-))) ale rano bolo tazkw vstavanie kvoli lavemu prsiku strasne ma boli pri vstavani dufam ze to len rano bude lebo vcera mi u bolo celkom fajn co sa prs tyka.
Prajem vam krasny dnik a nech prsick posluchaju

matik8

Luca

Ja idem 24.4... Summamed je na predpis hej ale sestra ho mala doma tak mi doniesla, nenehavaj to prepukavat , ja som si ho rychlo nasadila cez vikend aby ma to nechytilo tento tyzden lebo zajtra mam predoperacne alebo tytden v opky. Je to silne antibiotikujem kedze je len na tri dni no ak by ti nebolo moc dobre rychlo nieco nasad, aby ti bolo do opky fajn

stember

Luca
To je jupiiii...ked po troch tyzdnoch sa konecne citim ako clovek....bez mikin a satiek....dnes som si to uzivala
Kedy mas termin???

skoricka

poslala som jednu foto do galerky, aby Ste videli ako to vyzera, lepsie som to cvaknut nevedela, spredu nic nevidiet, tak aspon takto...

bibi13

Luca

Mna to sono stve.. idem na sukromnu kliniku, kde mi spravia komplet predoperacne, len to sono mi tam nevychadza, tak si to musim vybavit zvlast a tomuto som sa chcela vyhnut, aby som nemusela ist za svojim lekarom. A to som pred pol rokom na sone bola, takze neviem co mi povie.. a tu podprdu Vam zaaaavidiiim..

Luca123

Bibi13

tak ok,ked to mas v papieroch.Ja som sa len zlakla,ze mi nieco chyba ako napr.to sono ale ked ides k inemu,tak je to ok:)

Ale citam pre mna radostnu novinu,ze od cervena je mozna kosticova podprda po 3 tyzdnoch? Jupiii:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk