Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

So.nicka

Prepac moja ja ze mas teraz 24.4 konz. no ale ja si myslim ze to v pohode stihas keby aj do polovicky jula nosis skafac lebo este aj zaciatok septembra je telpy,takze dva mesiace teplucka mozes ukazovat plny dekolt ;-)

ewel007

so.nicka

Ja som tak tlacila na dokiho,chudacik,musel mat so mna dost :-)) a mala som aj stastie na termin a bola som minuly tyzden na kontrole a myslim ze ma termin neaky majovy volny,pripadne ho popros,ci sa neda aby ta niekde vsunul,ked som bola ja na opke v lete,tak v ten den sme boli styri,este som aj isla prva a mala som to za sebou bez dlheho cakania a tak isto druhykrat :-) ja som maximalne spokojna ako s dokim a jeho pracou,tak aj s klinikou :-) som rada,ze som si vybrala prave jeho,a ze mu fakt ide o spokojnost pacientky a super vysledok a nie o peniaze..

ewel007

Britney

Mam synceka,ale uz budem mat 5 rockou,takze viac menej ma uz skoro na nic nepotrebuje,telku,pc,knizky ovlada sam :-)) ani dvihat ho nemusim,iba ked sa chce pomojkat,on ma 20kg a ked chce na mna vyliezt,a musim mu pomoct tak to teda na svale citim :/
Musis si davat velky pozor co sa tyka dietatka v prve tyzdne.

so.nickaa

Ewelka

ja idem 24 maja na konzltacku k dokimu Mladekovi a ty si spominala ze tyzden po konzultacke ta uz aj operoval? To ako sa ti podarilo?? Aj ja by som chcela aby mi to tak vyslo..jun by som pretrpela v tej pooperacnej a na leto uz nechcem mat tu kazajkuu:( Daj pls nejaky tip:)

ewel007

Jany

Urcite budes milo prekvapena s kliniky,aj doki je zlaty,pytaj sa na vsetko co ta zaujima,ja som aj zabudla po prvej konz. aku znacku implosou budem mat :-))
Tereaz po reopke som ju mala nosit 4t a este na noc 2t,a myslim ze tak to bolo aj pri prvej opke,ale ja ked som doma a aj na noc nosim skafacik,je mi v nom dobre a predsa len mam vacsi tan implos..
No Mladek v Avelane operuje v pondelok a v stredu a potom utorky a stvrtky ma konzultacie,piatok neviem:-)

BritneyBitch

Ewel

Mas synceka,? Ako si po operacii zvladala starostlivost o neho? Mam maleho synčeka a trosku sa obavam, ako to zvladnem. Budem mat sice pomoc, ale ... kedy asi budem môcť dvihat 9kg zivej vahy?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk