Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Smejko ahoj,
Chcem ťa poprosiť nemôžeš poslať foto ako vyzerá ta podprsenka na tričku alebo koseli, moc by si mi pomohla.dakujem a prajem skore zotavenie .

BritneyBitch

Smejo

Dve operacie naraz? Davala si si este nieco robit? A som uvazovala, ze si dam súčasne urobiť aj nos :-)

smejo251

BRitney
No mna hej lebo sa bali ci sa budem vladat postavit kedze mi robili dve operacie naraz.ale ked som sa prebrala tak mi to hned vybrali a bola som v pohode.

BritneyBitch

Matka782

Matka, podla tvojich slov to zvladas uzasne statočne. Ako sa citis? Aky tvar a profil ti dali do tých 450ml?
Aj tebe cievkovali moč?

BritneyBitch

All

Baby, ako je to s metódou vkladania pod žľazu? Rekonvalescencia je kratšia, ale prečo si to dáva málokto? Su nejaké riziká?

BritneyBitch

Smejo

Cievkovali ta? To musia cievkovat pri operacii? Toho sa strasne bojim, mavak časté zápaly mocovych ciest. Nechcem cievkovanie!

Matka872

Tomášová

Moja ja to všetko viem, este že máme takú robotu ze môžem nastúpiť aj v novembri.Môj má bude obskakovat :-).Zajtra má prepustia.Dúfam že v pohode dojdem domov.
No a tá starostlivosť v avelane je neskutočne skvelá, od jedla až po personál.
Ja napr.nechápem ako môže niektorí doktor pacientku pustiť domov o 2 hodiny po opke :-( hrôza.

Sama sa bojím pozrieť radšej to urobí doki za mňa :-)
Ale poviem tí hoci mám ten skafandrik už vidieť že mam kozy ;-)))
Pekny vecer nech sa tí darí, pa

Matka872

Skoricka

Mrzí má to.Ja nevidím nič take na tvojich prskach praveze by som povedala že sú ukážkové.Aj na tych fotkach čo máš 5 mesiacov po opke.Hm. Nechápem.
Nech sa deje čokoľvek silno držím palce.

tomasova

matka
tesim sa s tebou,vsetk bude ok uvidis...som zvedava kedy sa kuknes prvy krat a co na ne povies...drzim palce aby cim skor presli bolesti a bola si ok...teraz si uzivaj luxus na klinike...a hlavne nezabudaj na heslo ,,setrit sa a nic nerobit,,aby naozaj neboli komplikacie...pa

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk