Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

baby,

nie, nemala som ziaden problem s tym prskom, asi mesiac dozadu som mala pocit ako keby sa mi zosunul nizsie ten implantat, ved co sa cudujem, sak to je brutal vaha a napor na kozu a ja uz predtym som mala strie, cize nemam pevnu kozu...No a netrapi ma to az tak, lebo po prve to nevidiet a po druhe viem, ze ma neminie po detoch modelacia a vymena implantatov...ale ste zlate, dakujem za podporu, ja len dufam, ze to neklesne este! mam sa ukazat o polroka a dovtedy si to lepit :D no a potom sa rozhodne ze co, ale skor nie ako ano...A neviete kde kupim tu hrubu pasku bielu? Taka je jak gumena...pochodila som lekarne, ale kukali na mna jak puk...Tak v baumaxe kupim snad? :D

Matka872

Tomášová

Ahoj moja, no zatiaľ som ok, až sa sestričky čudujú že ako to dobre znasam, sama vsetko.Hej to len vtedy som riesila tie nagory.

No doky jak ma kreslil pred opkou, tak tie 450ml mi nie veľmi chcel dať.Že aj 400 by stačilo, kvôli prsnej zlaze či čo.Ale nakoniec sa dalo dať tých 450 ml.
Tak uz len nech sa to zahojí, aby neboli dúfam nikdy komplikácie.

Mery NR

Ďakujem pekne baby :-)
skoricka
čože? a to ti ako zistil? hmatom, či už na pohľad? aj si s tým prsníkom mala problémy na začiatku? máš ich krásne, podľa mňa je blbosť do toho ísť, keď to nie je vôbec vidieť. ja mám tiež jeden trošku nižšie a jedna bradavka mi od začiatku uteká :-) , ale neriešim to :-)

M.i.r.u.s6

skoricka
moja o to mi je luto a ked to budes podlepovat bude to v poho ci ako??ty kks nejak stale po roznom case sa moze nieco ukazat panecky treba verit ze je a bude vsetko ok drzim ti prsty:)

tomasova

skoricka
ajojcek moja,tak ma mrzi co sa ti porobilo,snad sa ti to cim skor napravy....a ako si to zistila prosim ta????my sme boli s luckou tiez a teda vse ok....a ako je mozne ze ti klesa???

tomasova

matka
cicka tak ti gratulujem,budes krasna uvidis...vsetko zvladnes,kazdu bolest...vsetko sa da...uz sa tesim na fottoo...tak sme rovnake,sa tesim...a preco ste nedali teda tie nagory???

skoricka

smejo

ahoj moja, nesterilnym cievkovanim Ti mohli zaviest infekciu, vola sa to nozokomialna infekcia, velmi casto sa to stava presne pri cievkovani...

babiky,

bola som na polrocnej kontrole a bohuzial mi pada jeden implantat, musim si ho podlepovat a tlacit hore :( doky povedal, ze ked chcem urobi mi modelaciu na tom prsku, ale ja nechcem vobec do toho ist, volnym okom to nevidiet...joj to ani po polroku este nie je vsetko finalne :((

smejo251

Misaaa dakujem krasne.
PROSIM BABY MNA BOLI LADVINA MOHLA SOM DOtat nejaku infekciu tym ze ma cievkovali?odvtedy mam problemy.
A este jedna otazka :cely dwn mi bolo fajn a teraz citim akoby sa mi prsia zmenili na dve kamene.to moze byt?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk