Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Acerka8

No myslím že tých 6 týždňov nonstop sa musí nosiť.Ale potom cez noc este aspoň 2 týždne.V avelane dávajú čiernu v predu zips klasika, a hore cez ramena suché zipsy.

A to ako ju zamaskovat, kocky rádia si prehodiť satku.
Ja nemusím do práce, až niekedy v novembri, to dufam že uz budem zahojena poriadne, tak nerozmyslam ako ju zamaskujem.Asi väčšinu času budem zatvorena v byte :-))))

misaaa

Smejo :)

sama som prekvapena, nemam ani jednu malicku modrinu, nic, aj doki povedal ze super!
no zaroven klopem, lebo este stale sa moze vselico pototo....
no ja som zatial spokojna, niesu to take tie prsia s objemom hore (aj take sa mi pacia, ale skor na mladsich babach) ale ja som chcela co najprirodzenejsie..

predpokladam ze v podprde budu pekne plne a to som vzdy chcela :)
uvidime ako sa to este usadi a tak...

Smejo, Tebe velmi pekne vyplnili tie okruhle implose prsia, som velmi milo prekvapena, pekne vyzeraju velmi.

Luca123

Matik8

No uz som dnes nad tym uvazovala ale to je na predpis myslim. Som v rolaku uzimena a hrdlo zle ale inak v poho,tak nevim ci.ist az do extremov,len ked to prepukne buduci tyden,tak.konecna.A kedy ides na opku?

matik8

Luca123

Ja idem k dr.červenovi tak ako ty a nepotrbujem sono prs, resp nemam to ani v papieroch a ani mi to nevraveli. Citam ze si nejaka nachladnuta, ja som si cez vikend dala rychlo sumamed a uz som fit, musim zaklopat , lebo som sa v piatok zobudila totalne chora hrdlo som si necitila a bolo mi dost zle, v nedelu som uz bola ok

acerka8

Matka872 ahoj,
Gratulujem k novým prsickam a prajem skóre zotavenie. Chcem sa ťa opýtať či ťa pooperacna podprsenka je hrozna, myslíš že by si to dokázala zamaskovat keď začína už teplo,lebo toto je môj najväčší problém. Neviem či by som mohla po 2 týždňoch ísť po práce - a či by som to voľným tričkom schovala. Ak budeš mat chuť a čas mohla by si mi poslať foto ako to vyzerá. Musí s ťa podprsenka nosiť 6 týždňov čo ti povedal Mladek? Ďakujem za info

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk