Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Bibi13

ahoj Bibi, prosim ta ake sono? Lebo ja si tiez teraz vybavujem predoperacne a len obvodak odbery, internista a ekg potrebujem. o SONE nic nevim :(

bibi13

Tak ja som uz objednana na predoperacne vysetrenie, len sono si musim zariadit sama.. sakra..

Mery

Krasne prsia..

Majka

Gratulujem k novym prsickam.. ;)

stember

Queen
Tak a skafander je cez den dole...podprsenku mam 75D a konecne cez den mozem obliect tielocko a vecer zasa sup do skafandra.
Ale vobec mi nevadi cez den ta podprda.
A ty este nosis cez den skafandrik??? Ako sa zotavuju prsicka???
Pisala som ti ze ci uz dvihad deticky len si neodpisala tak daj vediet.

Matka872

Zoe23

Neviem prečo, ale väčšina dievčat má bolesť ľavého prska.Ja píšem pravačkou, ale ked niečo zo silou musím urobiť, tak ľavou rukou, tu mám silnejšiu, možno preto.

Matka872

Jany7543

Hej mám aj dreny, nebude po nich nič vidno, to sú take uzucke maličké hadicky.Je to lepšie mať, aspoň vyteká čo tam nemá byť.

smejo251

Majka1910
Majka ja mam okruhle ale vyzeraju trosicku inak ako tvoje.pozri album mam foto.ja som mala dost ovisnute prsia tak asi preto vyzeraju inak

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk