Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

BritneyBitch

Luca123
Bioparox je lokalne antibiotikum, nemalo by to mat nejaky vplyv na operaciu.
Skus mozno radsej uzivat sprej jox, je ovela ucinnejsi a nie je to atb. Mas anginu?

BritneyBitch

Jany7543
Idem do Košíc do chirmedu.
Smejo, jany, zoe, mata, question, misaaa a ostatne (neviem Vas označiť), poradite ohľadom tvaru a rezu z vlastnych skúseností?
Chcela by som mat plny dekolt, peknu ryhu medzi prsiami. Mak 170cm a nanajvys 49kg.
Da si okruhle co anatomické? Okruhle nevyzeraju ako dve lopty male?
A co rez, boli to pod pazuchou viac ako pod prsnikom?

Este som sa chcela opytat, kde si mozem pozriet vase fotky a kde potom môžem pridavat svoje...

question

matka872
ty budes ale prsatica:):):)

smejo, mas rozmerovo o nieco mensie ako ja:)som zvedava na finalny vysledok ale hlavne ze si teda oki..

mna momentalne dost svrbia a kedze mam rez pazuchou, tak mam ruky trochu nefunkcne a pod pazuchou som zatial dost necitliva..

prsia som len nakukla, ale nemala som odvahu to uplne rozopnut...

potrebovala by som prelepit pod pazuchou sitie, ale nemam nejak odvahu, aj ked to vlastne voebc neprilieha, .. nemam taky leukoplast doma, co by to drzal

smejo a uz ides potierat prsia liotonom, teda budes ich uz otvarat??

smejo251

Matka872
No ja mam mentor 325 okruhle stredny profil a tiez ma boli od zaciatku lavy prsnikaj ruka nepocuva dodnes.ale mam na nej opuch tak vraj preto.ale bude lepaie neboj sa

smejo251

Question
No bola som na kontrolu vsetko ok len ten lavy stale opuchnuty.odfotila som sa a poslem foto
Mozem sa aj sprchnut ale stehy mi nechala tak to neriskujem.cici sa mi pacia ale ta lava je trochu ina kvoli opuchu.a teplotu mam stale 37.3 az 37.7.tak idem pit terafli pre istotu.mam lioton gel na modriny a ladovat prsnik.poslem foto zajacikovi tak potom napis co na ne hovoris :-)
A ty ako?

zoe23

Matka872

to som ja ani nemyslela, aby si hned teraz dala foto :) je mi jasne že ked je to takto čerstve, tak sa kazda bojí aj rozopnut :)
A ty si praváčka? alebo prečo to lave prso boli viac?

Luca123

Uzivali ste niekto bioparox pred opkou? Je to antibiotikum ale len ako sprej do hrdla a nosa. Dnes zacnem, skoncim o tyden a pak v sobotu mam opku, to ais nebude problem?

Matka872

question

Okrúhle 450 ml mentor VP.Ale doki mi vravel žeby kľudne stačilo 400 alebo aj 350.Ja som trvala na 450 ml.No teraz na visite mi vravel že mi dal 450 ml.Tak som šťastná.Ale že vraj to bol boj ho tam napchat, lebo ja mám prsnu zlazu
Veľkú či čo.A ja naňho že som si myslela že ked mať dobrý zaklad že sa mi veľa zmestí.Hmmm.

Matka872

Zoe23

Ďakujem ;-) samozrejme že napíšem aj foto dám, ale neskor nech sa mi ukludnia a trošku upravia.Chvalabohu ten pas mať nemusím, teda aspoň zatiaľ. A vazne že ten ľavý prsnik boli viac aj rukou mi je ťažko hýbať.Ale musíme vydrzat :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk