Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Nikola21,

Kraaasne prsicka ;) uz teraz vyzeraju velmi pekne.

A uz si sa skusala sprchovat? Odlepovsla si tie naplaste? Ja som ich nemala az takto kolom dokola oblepene, ale je to asi lepsie, aby boli stabilne.

dansulka

Ahojte baby som tu nova, chcem sa opytat ci nah.niektora nebude operovana u mudr.cervena dna 15.7. Mam vtedy operaciu a rada by som sa zoznamila .....dakujem

cafex

zoe23

Ahoj, hmm stale je to take iste, taktiež som si to masirovala, to mi poradil doktor.ale už stracam všetku nadej, že sa to zlepši.Už začinam uvažovať, či mi telo nahodou zle neprijalo implantat.Neviem sa dočkať toho sona, ale to je ešte daleko. :-(
Hadam sa to nejak ešte umudri.

mimix

ahooj podla teba nebude problem operacii v auguste ja som az na oktober ale prijaLA BY SOM SKOR LEN SOM SA obavala tepla

anna.m

Tak ja som sa konecne odhodlala a spravila prvy krok. objednala som sa na konzultaciu k Dr. Mladekovi. Dali mi termin 4.7. aby som stihla operaciu v auguste.

mimix

sandritta gratulujem moc k uspesnejsej opke...si statocna a tesim sa s tebou ze si spokjna :) baby poslala som foto do galerie ale neviem sa tam dostat ako sa tam dostanem kde kliknem?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk