Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

Sandritta

Ahoj. Kontrola dopadla super, vsetko sa pekne hoji. Dal mi dole naplaste ale doma som sa hodinu drbala s tym lebom na kozi aj na podprsenke. Este stale nemam z koze vsetok lep dole lebo to jednoducho neslo. Poslala som adminke foto do galerky tak mozes pozriet ako vyzeraju z predu. A dala som foto aj na konika. Musim povedat ze som az nadmieru spokojna a velmi sa im vytesujem :) aj ked bolesti a obmedzenie v pohybe tam este stale je ale to uz bude kazdym dnom lepsie :)

Nikola21

anna.m

Musis sa rozhodnut ty ale ked ty niesi so sebou spokojna tak by si do toho mala ist. Ked si das primeranu velkost tak 99% ludi si ani nevsimne ze mas silikony. Ja mam sice len 20 rokov ale povedala som si ze chcem prsia cim skor aby som sa preto cely zivot netrapila. 30 je tiez mlady vek a este mas vela rokov pred sebou. Ja som 6 dni po opke a bola som u babky na oslave. Mala som tielko na ramienka aby skrylo pooperacnu a nikto si nic nevsimol. Urcite sa nemas coho bat a robis to len pre seba. Ti co ta odhovaraju ti budu len zavidiet ked budes mat krasne prsia ;)

bittersweet

anna.m foto nemam, ale vacsie ako ty som ich nemala, mam anatomicke implantaty 330ml, pri vyske 165cm, 52kg a pod prsiami 72cm. predtym ozaj ziadny zaklad, teda to co bolo sa vykojilo:)) prsia mam velkostne asi tak, ako sandritta, nin.

zzuuzziinnaa

Ahojte dievcata aj ja si planujem dat silikonove prsia-od kedy som stratila 12 kg z vahy mam depresie z mojho dekoldu-tiez by som prijala vase rady- a tiez ma zaujima v akzch cenach sa pohybuju- a ma niejaka z vas skusenosti z chirurgiou v KE dakujem

Sandritta

Nikola21,
Ako dopadla kontrola? Dal Ti dole tie naplaste? Nebolelo?

anna.m,
Neverim ze by si lutovala, zatial som sa nedociatala ani o jednej co by to olutovala. Ja som velmi stastna ze som si ich dala, konecne sa citim kompletna, tesim sa z nich kazdy den a to doslova. Na tie prska si tak zvyknes ako keby odjakziva boli tvoje :) Neriad sa podla druhych. Strach a obavy som mala aj ja este aj cestou na operacku som si nebola ista.
Ako napisala bittersweet, konecne sa citim ako zena!

anna.m

bittetsweet
nemas tu fotky po OP. pred si mala prsia asi ako mam ja teraz. aku velkost a typ implantatu mas? nepridas se fotky?

bittersweet

serena mne doktor neodporucal dvihat 12kg syna skor ako po troch tyzdnoch, ze dva a pol tyzdna je minimum..takisto odporucal nedvihat ruky nad uroven ramien minimalne 4 tyzdne, optimalne aj 6. nebol s tym problem.

anna.m riad sa tym co chces ty, ak ti prazny dekolt znizuje kvalitu zivota a depta ta to, chod do toho, nemusis si dat spravit prsia a'la pamela, mozes to mat ozaj decentne, ja mam takto prsia uz 4 mesiace a nikto sa ma nespytal este, len ma chvalia ze nejako lepsie vyzeram:) predtym som nosila povypchavane podprdy, takze to nebije do oci, ale poviem ti, je to obrovsky rozdiel, psychicky mi to velmi pomohlo a konecne sa citim ako zena.

tina691976

annam
ja za seba možem povedať že to bolo moje dobré rozhodnutie a tiež nie som už v kategorii 20 plus mám 38 rokou a to rozhodnutie bolo aj s manželovej strany velmi podporované čo mi dodalo odvahu pohlady ludí su rozne aj obdivné aj nepochopené ale to ja asi všade a rodina bude asi stále viac proti nechcu aby si si ublížila a je to zásah do tela kde nevieš ako bude telo reagovať moja mama to nevie ešte do teras a to som už 4 mesiace po opke a chodila som knej od prvého dna po operáciii riad sa len sama sebou čo chceš ty

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk