Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monny3

qeen,zoe
dakujem a co pouzivate pred zehlenim vlasov aky pripravok?ja som si vlasy este nezehlila,ale sa aj bojim,aby sa mi neznicili.

BritneyBitch

Čaute babule. Pridavam sa k Vam, kojecne som nasla odvahu ist na zvacsenie prs. A ponala som to rychlo, operaciu mam v maji a na konzulraciu idem az buduci week :-)
Bojim sa jak sviňa!

bibi13

Ewel

To viem, len klinika ma ma objednat na inu kliniku, kde mi to spravia..a potrebujem skorej vediet termin, aby som si to vedela zariadit..

Jany7543

kosta123

poslala som ti moje meno na tento mail kosta123@azet.sk , dostala si ho ? Ak to vybavis tak mi prosim daj vedieť lebo do Nitry to mam dosť daleko .... dík

bibi13

Misaaa

Jej to je super, se Nela je ok.. som na nu dost myslela.. a pevne som dufala, ze len nema cas sem prispiet..

Ja idem zajtra zavolat na kliniku, ci ma objednali na predoperacne. Uz by aj mohli, ked mam opku 22.5., nie?

misaaa

A ozaj mam info o NELE7, je ok, hnisal jej kustik stehu co tam bol zabudnuty, vybrali a hoji sa....
Nela len nema cas sem pisat (praca + skola....)

inak padol mi kamen zo srdca,

toto mi baby nerobte, ze napisete ze je nejaky problem a potom sa odmlcite, ja mam z toho potom zle sny :)

misaaa

Cafte babule

ja som bola este asi omamena ked sme sa s dotorom bavili o dnesnej kontrole :)
kontrola bola, ale stehy az buduci utorok :)
vraj je vsetko ok, ziadna modrina, jazvy zatial vyzeraju ze sa pekne hoja.
Kozy som si nevidela iba tak v lahu som trochu pozrela, zdaju sa mi strasne tvrde take dva kamene a ten vrch mam opuchnuty, takze je to skreslene....
este tyzden bez sprchy :(
ved zhnijem!!!! :DDDD

kosta123

_question_

Vieš moja známa má jeden menší a druhý vačší dosť viditelne,,,,,nemá ešte deti,,a má z toho dosť traumu,,,má to od puberty.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk