Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

smejo251
som rada ze je vsetko v poriadku, som zvedava na foto. mas okruhle ci anatomy? ja mam 310ml stredny profil gulate, takze budu mozno podobne

Majka1910

MeryNR
krasne mas tie prsia, od zaciatku som ich stale obzerala.. super velkost, krasny tvar a ziadna medzera medzi nimi

smejo251

Britney
No ja som chcela mat prirodzene prsia tak preto len 325ml ale okruhle lebo som mala ovisnute prsia a chcela som mat plne stojate prsisicka no a mama:-)

smejo251

Questiom
Nie nie ja idem natierat modrinu na boku ved uvidis na foto..mam ju na pse na boku nikto nechape ze z coho.ja som dost velmi citliva na modriny mam aj pod pazuchami dole.pri prasiach z obidvoch stran krasne modriny.no ved uvidis.a mne povolila lekarka sa aj narychlo sprchnut ale ze velmi rychlo tak myslim ze klude mozes pozriet na prsia ale no ked nemas tak nepozeraj ;-)
Britney
No tak ja mam rez prsnou ryhou a zatial som i h nevidela lebo su prelepenee ale ja ich vobec nevnimam ze su tam.ani nebolia ani nestipu ani nic.a lekarka vravela ze krasne sadli do ryhy ze ich vobec nebude vidiet tak uvidime.ved pozri foto a uvidis.

BritneyBitch

Luca123
Bioparox je lokalne antibiotikum, nemalo by to mat nejaky vplyv na operaciu.
Skus mozno radsej uzivat sprej jox, je ovela ucinnejsi a nie je to atb. Mas anginu?

BritneyBitch

Jany7543
Idem do Košíc do chirmedu.
Smejo, jany, zoe, mata, question, misaaa a ostatne (neviem Vas označiť), poradite ohľadom tvaru a rezu z vlastnych skúseností?
Chcela by som mat plny dekolt, peknu ryhu medzi prsiami. Mak 170cm a nanajvys 49kg.
Da si okruhle co anatomické? Okruhle nevyzeraju ako dve lopty male?
A co rez, boli to pod pazuchou viac ako pod prsnikom?

Este som sa chcela opytat, kde si mozem pozriet vase fotky a kde potom môžem pridavat svoje...

question

matka872
ty budes ale prsatica:):):)

smejo, mas rozmerovo o nieco mensie ako ja:)som zvedava na finalny vysledok ale hlavne ze si teda oki..

mna momentalne dost svrbia a kedze mam rez pazuchou, tak mam ruky trochu nefunkcne a pod pazuchou som zatial dost necitliva..

prsia som len nakukla, ale nemala som odvahu to uplne rozopnut...

potrebovala by som prelepit pod pazuchou sitie, ale nemam nejak odvahu, aj ked to vlastne voebc neprilieha, .. nemam taky leukoplast doma, co by to drzal

smejo a uz ides potierat prsia liotonom, teda budes ich uz otvarat??

smejo251

Matka872
No ja mam mentor 325 okruhle stredny profil a tiez ma boli od zaciatku lavy prsnikaj ruka nepocuva dodnes.ale mam na nej opuch tak vraj preto.ale bude lepaie neboj sa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk