Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Zoe23

Neviem prečo, ale väčšina dievčat má bolesť ľavého prska.Ja píšem pravačkou, ale ked niečo zo silou musím urobiť, tak ľavou rukou, tu mám silnejšiu, možno preto.

Matka872

Jany7543

Hej mám aj dreny, nebude po nich nič vidno, to sú take uzucke maličké hadicky.Je to lepšie mať, aspoň vyteká čo tam nemá byť.

smejo251

Majka1910
Majka ja mam okruhle ale vyzeraju trosicku inak ako tvoje.pozri album mam foto.ja som mala dost ovisnute prsia tak asi preto vyzeraju inak

Iveta84

Baby prosim vas.... Taka otazka :D chcem si dokupit zopar novych triciek, ale kedze ich chcem uz vyuzit aj potom... Teraz nosim velkost XS vrch, staci ked si kupim teraz S? Ako sa to zmenilo u vas?

zoe23

Britney

no a ked chces pristup do galerky, treba poslat foto svojich prs bez tvare a svojim nickom na galeria@zoznam.sk
Galeriu obsluhuje zajacik a ona ti posle pristupove hesla.

zoe23

Britney

ja som este čakatelka na prsia ale nazor ti napísať mozem :)
Inak super nick, vzdy ma rozosmeje(to bolo v dobrom myslene)
Nerada by som mudrovala, ked to nemam prežite, tak, ak sa mylim, baby opravte ma!
Vsetko zavisi od povodnych prs a tvojej predstavy. Ked chces mat plny dekolt, tak by som si dala okruhle, aby si mala objem aj hore. A s tou ryhou medzi prsiami je to tak, ze ak mas prsia daleko od seba, tak operaciou ti ich lekar nevie dat k sebe. Ak mas prsia blizko pri sebe už teraz tak potom po operacii by si mala mat ten pekny uzky jarčok. Ale zas plati cim vacsi implos, tym je tá medzera medzi prsiami menšia. Jazva pod pazou je všeobecne menej viditelna ako pod prsom ale myslim ze trošička dlhsie trva, kym prejdu bolesti ruk. Ja som napr. plocha a idem dat okruhle a rez pod prsom(lebo rez pod pazou mi nahana zimomriavky aj ked taku peknu jazvu by som na 2.strane mat chcela)
Ked kuknes galerku, určite si najdes inšpiraciu, ja som niesla aj obrazky doktorovi aby PRESNE vedel čo chcem:)

Luca123

BritneyBitch

no nemam anginu len ma uz 4 dni boli hrdlo a rano je to este horsie a uz zacinam citit, ze ide nadcha alebo dutiny. Tak som to chcela urychlit s liecenim. Rano som si uz stretkla a jox moc neznesiem:( brala som stopangin a nic nepomohlo...

Majka1910

smejo251
som rada ze je vsetko v poriadku, som zvedava na foto. mas okruhle ci anatomy? ja mam 310ml stredny profil gulate, takze budu mozno podobne

Majka1910

MeryNR
krasne mas tie prsia, od zaciatku som ich stale obzerala.. super velkost, krasny tvar a ziadna medzera medzi nimi