Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

A ozaj mam info o NELE7, je ok, hnisal jej kustik stehu co tam bol zabudnuty, vybrali a hoji sa....
Nela len nema cas sem pisat (praca + skola....)

inak padol mi kamen zo srdca,

toto mi baby nerobte, ze napisete ze je nejaky problem a potom sa odmlcite, ja mam z toho potom zle sny :)

misaaa

Cafte babule

ja som bola este asi omamena ked sme sa s dotorom bavili o dnesnej kontrole :)
kontrola bola, ale stehy az buduci utorok :)
vraj je vsetko ok, ziadna modrina, jazvy zatial vyzeraju ze sa pekne hoja.
Kozy som si nevidela iba tak v lahu som trochu pozrela, zdaju sa mi strasne tvrde take dva kamene a ten vrch mam opuchnuty, takze je to skreslene....
este tyzden bez sprchy :(
ved zhnijem!!!! :DDDD

kosta123

_question_

Vieš moja známa má jeden menší a druhý vačší dosť viditelne,,,,,nemá ešte deti,,a má z toho dosť traumu,,,má to od puberty.

question

kosta123

teda netusim, ale velmi silno pochybujem, ze poistovna akokolvek preplaca klasicke zvacsenie prs..bo na psychicke problemy by sme sa mohli vyhovori vsetky:)

smejo tak si uzivaj kadernicku:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk