Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Smejo

Neni za co moja,davaj pozor na seba,netreba to podcenovat,radsej viac oddychovat,a ked implos prirastie,vytesovat sa v novych plavkach :-))

ewel007

Smejo

Ja som mala na 8 den po opke 38,4C teplotu jeden den,dala som si paralen,prelezala cely den a horucka odisla,je to normalne,ale ak by sa zvysila alebo nastali neake neprijemne bolesti,kontaktuj dokiho,drzim palce.

zoe23

monny3

ja si pamatam ked sa riešilo či remington alebo rowenta a vítaz bola remington :)
Ja mam tiez remington (sleek and curl) uz asi 3.rok a som nesmierne spokojna, stale žehli ako nova a daju sa s nou aj vlny robit, lebo ma oble konce
www.google.sk

smejo251

Cely den lezim kvoli tomu co ma vecer strlo rano mi bola zima odmerala som a 37 som mala a teraz38 h ed tak som dala novalgi .dufam ze mi nic nebude

mishka181

smejo251

nevedela som že aj brucho...potom je tá teplota opodstatnená, telo sa zotavuje...verím, že ti tabletka teplotu stiahne, hlavne oddychuj v posteli...

smejo251

Ano beriem atb.uz dnes posledne tabletky.ale mne robili aj pupok plus vcera som nic nespala tak to pripisujem tomu ze telo je trochu vycerpane.no uvidim dala aom ai nvalgin pise tam ze je to aj proti teplotw.

mishka181

smejo251

podla mojho názoru sa nemusís zbytočne stresovat, teplota je síce zvýšená, ale je to asi len reakcia organizmu, predsa bol na tvojom tele vykonaný zásah...na tvojom mieste by som si dala niečo na zníženie teploty a ak to neprejde ani zajtra, tak by som zavolala doktorke...antibiotiká berieš či nie?? neboj, dobre bude ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk