Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

question

dakujem :) tiež myslím, že velkost je na prvý krát primeraná, aj ked na moju výšku a váhu by boli fajn aj vačšie implantáty, ale viac sa nedalo :/ však pri výmene po čase a po detoch si dám aspon 500 ml ;)))

ja mám problém skor s tou lavou stranou, ale hádam to bude ok, ked píšete že je to normálne :)

mishka181

smejo251

ja som mala opku vo štvrtok, včera som sa cítila už celkom ok, ale asi som to podcenila a rýchlo som išla na nohy...aj ked som nerobila nič náročné, ale aj tak..dnes budem vačšinu dna v posteli...tiež ma bolí viac lavý prsník, nejako divne mi v nom sklbe, ale tak hádam je to v poriadku, ked vravíš, že aj doktorka ti to povedala...

question

mishka
ty si teda tiez odvazna:)ale prsia vyzeraju super velkost na teba...

a myslim ze je normalne ze jedna strana viacej boli, kedze napriklad svla na pravej strane ak si pravacka pouzivas viacej ..

smejo251

Misha
Ty mas kolko od opky?ja som bola robena v utorok a boli ma ovela viac lavy ako pravy aj ruku viem menej pouzivat lavu tqk je to ok aj lekarka mi vravela ze jeden prsnik je citlivejsi viac

mishka181

a tu pooprečnú podprdu je podla vás najlepšie nosit čo najtesnejšie ako sa dá, aby tie implantáty držali a uchytili sa???

mishka181

baby, myslíte, že je OK, ak ma jeden prsník bolí o niečo viac resp. pri pohybe tam akoby cítim ten implantát...a kedy ste začali s tými masážami prs, aby sa usadili a zmakli???

dakujem :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk