Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

kosta123

poslala som ti moje meno na tento mail kosta123@azet.sk , dostala si ho ? Ak to vybavis tak mi prosim daj vedieť lebo do Nitry to mam dosť daleko .... dík

bibi13

Misaaa

Jej to je super, se Nela je ok.. som na nu dost myslela.. a pevne som dufala, ze len nema cas sem prispiet..

Ja idem zajtra zavolat na kliniku, ci ma objednali na predoperacne. Uz by aj mohli, ked mam opku 22.5., nie?

misaaa

A ozaj mam info o NELE7, je ok, hnisal jej kustik stehu co tam bol zabudnuty, vybrali a hoji sa....
Nela len nema cas sem pisat (praca + skola....)

inak padol mi kamen zo srdca,

toto mi baby nerobte, ze napisete ze je nejaky problem a potom sa odmlcite, ja mam z toho potom zle sny :)

misaaa

Cafte babule

ja som bola este asi omamena ked sme sa s dotorom bavili o dnesnej kontrole :)
kontrola bola, ale stehy az buduci utorok :)
vraj je vsetko ok, ziadna modrina, jazvy zatial vyzeraju ze sa pekne hoja.
Kozy som si nevidela iba tak v lahu som trochu pozrela, zdaju sa mi strasne tvrde take dva kamene a ten vrch mam opuchnuty, takze je to skreslene....
este tyzden bez sprchy :(
ved zhnijem!!!! :DDDD

kosta123

_question_

Vieš moja známa má jeden menší a druhý vačší dosť viditelne,,,,,nemá ešte deti,,a má z toho dosť traumu,,,má to od puberty.

question

kosta123

teda netusim, ale velmi silno pochybujem, ze poistovna akokolvek preplaca klasicke zvacsenie prs..bo na psychicke problemy by sme sa mohli vyhovori vsetky:)

smejo tak si uzivaj kadernicku:)