Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

smejo
ano ano viem ze si sikulka a s detmi to mas poriesene:) ako treba sa spravne naladit a verit ze je vsetko tak ako ma byt aj ja sa tak snazim aj ked obcas je to tazke mna ked zacalo pobolievat som stresovala ale teraz som to akotak definovala ze to sval tak dufam ze dok to zajtra tak zhodnoti nieco na uvolnenie navrhne a bude to ok:))
ano ano chapem ja som tiez mala to ztazke so spankom ale ja som si neodkladala vankuse sala iba na obtopedickom tak som muzicka prve dni budila nadvihol ma poprechadzala som sa a tak zas aby mi pomoho lahnut hrozne ma bolel chrbal a tak som cele dni prevazne resedela pri tv aspon tie prve to zvladnes ved kazdym dnom je to lepsie:) no nie

smejo251

Mirus
Oddychujem okolo deti behaju pestunky len sa mi spi zle A samozrejme rit od nic nerobenia..neviem posediet.snad to uz bude lepsie

M.i.r.u.s6

smejo
tak ano si este moc skoro po tak to mas tak ale neboj vsetko ok aj ked si neviem a ani neviem predstavit aky pocit si mala vcera
mne akokeby voj svali sa nechceli povolit snad dok zajtra robi a skocim k nemu moja ale ozaj vela vela oddychuj a setri sa aj ked chapem ze mas deticky male a no ty im to vynahradis:)

smejo251

Miruska
Ja som do vcera bola v pohode ani lieky som nebrala.ale teraz mam pocit ze mi ten sval pritahuje ze sa dava dokopy lebo to taha a spipka...ale to vcerajsie strhnutie to bol strach jaka bolest

M.i.r.u.s6

smejo
no ja som uz v tie dni bola ako tak v pohode,ale zas aj ja mam nieco aby si v tom nebola sama mna obolieva sval nejak nechce to poolit stale su dost vysoko zajtra chcem skocit k dok ze co o na to snad vsetko ok:) mna prsia nebolia ale sval tak len sa setri a oddychuj

smejo251

Angie
Prosim ta vecer ked som zaspavala ma ta strhlo ze som mala pocit ze mi vyrezuju prsia spat prec:-((odvtedy sa mi zda ze sa opuchy zvacsili a boli to.ladujem tak vtedy je to ok.myslis ze som si mohla nieco spravit?

M.i.r.u.s6

angie77
moja cvicila ale nie naprsia teraz si dava kokosak jaj a trocha aj pritlacam us to asi nemam tak vravis lioton?ok tak musim kupit ale aj tak asi skocim v ondelok k lek ze co mi povie si zlata ze si mi napisala:)

bimbi

Angie
Rada sa stretnem s tebou ak mi das 1-2 dni vopred vediet aby som si to zariadila, vies 3 deti-logistika ;) kludne mi napis na mail: bimbi172@gmail.com...ale ved leto je este daleko..
Gina
Ahoj, dlhsie som tu nebola, pytala si sa ako som dopadla s tou korekciou co som sa chystala.. Termin som mala 19.2. u nasho doktorka, ale nechala som ho prepadnut.. Nejak som si to v hlave zrovnala, a prestala som ich tak pozorovat a skumat( inak toto forum je niekedy na skodu :)) lebo som sa zlakla tych jaziev, muz ma odhovaral ze co vymyslam, tak som to nechala tak..v podprde nemaju chybu! A v hlave stale mam ze co ked pojdem este raz- ze budem musiet, lebo prestanu byt pekne alebo zo zdravotnych dovodov, dam vacsie a koza sa natiahne a zbytocne budem mat jazvy okolo dvorcov.. Takze tak.. Btw mas ich supeeer skoda ze som ho ja tlacila do trojek!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk