Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

kosta123

AHoj teraz som volala do tej Nitry a že nemôže ma dať namiesto Vás pokiaľ ty s kamoškou nezrušíte termín , lebo že ona len na základe môjho telefonátu nemôže ma napísať namiesto Vás .... tak zavoláš tam ? Ja ti pošlem aj moje meno s priezvisko na mail a môžeš im povedať že prídem namiesto teba ? Alebo ako sa dohodneme ?

kosta123

Ozaj napr.zo psychických príp.zdravotných dôvodov neposkytuje poisťovňa nejaké peniaze na zvačšenie prs???

mishka181

baby aj vás tak akokeby sem-tam niečo šklblo v prsiach..nie je to ani tak bolesť, ako je to nepríjemné...mňa však šklbe len na ľavej strane, je to podľa vás normálne? dakujem za reakcie...

Susy1982

SMEJO
Zober celu ,ked som svojho casu pre ine veci mala pronblem cele noci zaspat pomohli mi prave lieky a na zasciatok v kombinacii sedativom,po case sa to upravilo asi mas vecsi stres porad sa s lekarom

Susy1982

Smejo musis spat bez toho to nejde ,nech ti lekar predpise zolpidem al. hocico ine na spanok,vsetko sa a hoji a regeneruje ve spanku...drzim palce

question

smejo

vydrz este par dni..malo by sa ti uz ulavit....

matka782

drzim palace, abybolo co najmenej bolesti.. ake implantaty si davas a u koho??