Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

Jany7543
No to už je na tebe,,,ale môžeš mu zavolať,že si namiesto dvoch báb /my sme mali ísť naraz spolu s kamoškou/

Mery NR

barbora10
haha, tak od dokonalosti sú ďaleko :-) ale ja som s nimi spokojná, hlavne keĎ sa pozriem na fotky ako vyzerali prvé 4 mesiace - katastrofa. ale teraz sa chvála bohu nemenia, mám ich stále také isté ako pol roka po opke. strážim si ich ako oko v hlave :-) športová podprda je doma na dennom poriadku a tak isto aj na spanie. kvôli čomu chceš ísť na reopku? zmenili sa ti po kojení alebo len ideš do väčšich? však ty si ich mala vždy krásne!

tomasova

matka
micka zajtra ti budem drzat strasne palce aby ti to dobre dopadlo a mala co najmensie bolesti a bola maximalne spokojna.....drzim palce....

smejo251

Matka872
Klud pohoda.neboj sa vsetko bude oki.chod uz spinkat a rana vstavaj vytesena..ja som sa tiez bala ze ochoriem ale na to nesmies mysliet.musis sa tesit