Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Silvia2903

Dievčatá chcem sa vás opýtať na trochu chúlostivú tému. Ako dlho ste abstinovali od operácie, čo sa týka sexu? Keďže tú antisexi podprdu treba nosiť tak šesť týždňov, tak dúfam, že nie až tak dlho. Ďakujem za odpovede. :-)

Majka1910

question
asi po nejakych 7 dnoch som si dala tu vatu prec, lebo mi tam uz vadila, zacala sa trhat. ale vydrz co najdlhsie s nou, aby si to mala take maaksie, aby ta ta podprda netlacila. a pas som si tiez uz potom zacala davat dole na take chvilky lebo ma strasne tlacil, nedalo sa to s nim vydrzat. ale neboj uz bude len lepsie a po stehoch sa ti o dost ulavi.. uz len vydrzat a budes kocka :D

angie77

baby ak ak vás tlačia okraje podprdy, treba si ich popodkladat vatou alebo vatovými tamponami ešte lepšie aby vás to tak neodieralo..mna velmi tlačil aj zips na žalúdok a z toho ma velmi bolel a tak som si zase pod zips napchala tú mäkkú vypchávku z push up podprdy..najlepšie bolo, že som si ju zabudla pred vyberaním stehov vybrat a ked ma doki odopínal tak odtial vypadla :(, to bol trapas, on sa len smial, že dobre dobre ste si pomohli :) no a vatové tampony som si dávala aj na bradavky lebo som ich mala velmi citlivé a tá podprda mi ich velmi dráždila až boli také suché

angie77

smejo251, misaaa

nebojte to prejde, ono sa to zvykne tak na 4- 6 den zhoršit, ale ked toto vydržíte tak už bude len lepšie a lepšie až sa jedno ránko zobudíte a poviete si, je to preč :) tie prsíčka sa od opky nalievajú a pripúchajú, to je normálny následok zákroku a to práve trvá tak do 7 dňa opky,to je to najhoršie obdobie, potom začínajú pomalinky odpúchať a začne sa to zlepšovat, len vydržte babule

smejo251

Queation
No v noci som prvykrat brala lieky od bolesti strasne ma to talcilo taky tlak som citil.ale chodim po dome buzerujem rodinku.keby nebol ten tlak a to stipkanie tak super.pravy prsnik je uplna pohoda od zaciatku aj rukou viem super hybat ale lava je problem.dufam ze to nie je nic vynimocne.

smejo251

Angie
A to ked stojim tak ma to mozze tak tlacit ze akoby som no citim tam akoby som mala.dve gule na hrudi a tahaju ma dole to je normlne?a stipka ma to hlavne akoby pod pazuchou ked hybem tou rukou.dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk