Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

majka dakujem za odpoved:)
a to si mala tu vatu tiez cely cas az kym ti nevybrali stehy??

inak ja budem mat take nejake prsia ako ty:)tiez mam stredny profil:):)mas ich velmi prirodzene aj mne doki povedal ze ked chcem prirodzene ze mi da tie co mam, tak som zvedava, krasne sa ti usadili...

ja som si na chvilocku dala dole ten pas horny bo tam dost tlaci aposuvala som si aj podprdu o jeden hacik na volnejsie, lebo dole pod prsom ma to velmi tahalo...

misaaa..asi to znasas horsie, ja som fungovala 24 hodin sama,teraz tu mam segru na vikend a potom opat sama a to este aj s malou..ale kedmozes tak oddychuj, nepretazuj sa..

smejo inak dost velke vyzeraju kozane:):)ty sa ako citis??

angie77

bimbi

moja nie som z BA, ale každý rok cez letné prázdniny si robíme výlet do Ba, tak na 2-3 dni kôli malej, páči sa jej tam ,tento rok sme si naplánovali aj prírodovedné múzeum :) a klasika výlety po meste,tak sa môžeme niekde stretnúť na kafčo...ja budem veľmi rada, rada sa stretnem

smejo251

Angie
Ja som len raz otvorila lebo som mala zips na tom lavom prsniku a musela.som si tro chu potiahnut podpiru inak neotvaram.tlak mam az za usami jak to tlaci:-(

mishka181

misaa a smejo

je mi ľúto, že vás to takto bolí, ja sa zotavujem rýchlejšie, kedže ich mám pod zlazou...ale držím palčeky, nech je vám každým dnom lepšie...pri tom pohybe to aj mna tak zvláštne ťahá...to je myslím normálne...držkajte sa!!!

angie77

babule

všetkým Vám veľmi pekne ďakujem za krásne priania, veľmi, veľmi ste ma potešili pri srdiečku a fufu samozrejme Tebe prajem tiež všetko nasamlepšie, aká náhoda však? :)

..a všetkým najnovším cecaňám a že je Vás tento týždeň hodne :)prajem rýchle uzdravenie, misaaa nevadí ked aj 6 dní ležíš v pyžame, naozaj nevadí, len oddychuj, ono to prejde..a ak môžem poradiť neotvárať a neokúkať smejo251 však? :)) ono to je preto aby si na ne mala vytváraný neustály tlak a nespravil a nenalial sa ti tam velký opuch ked ich budeš stále uvoľnovat..takže do vyberania stehov vydržať :) aj ked vieme všetky, že to veľmi láka, nazriet sa môžete, ale nie každý deň otvárať :)

mishka181

baby tak už mám tu špeci podprdu a aj som si dnes prvý krát videla prsíčka v zrkadle a som spokojná, poslala som foto aj zajačikovi, tak ich hádam čoskoro pridá do galérky...Prsia mám trošku opuchnuté, ale inak doktor povedal, že je všetko v poriadku..tak som spokojná...a bolesti už len minimálne pri pohybe...musím si poklopať ;)

smejo251

Misaa
Aj mne je eate atale zle nechapem...akoby sa mi praia tahali dole a stipka ma a boku tej lavej cicky.vsade mam modriny na boku pod rebrami,pupok mam cierny a medzi prsiami ani nehovorim jak zlta modrina jaaaj uz nech sa to skonci.
Dievcata a napise mi niekto po opke ze ci aj vas tak sem tam tak palilo pri pohybe ruk.dakujem

acerka8

Ahoj BABY,
Ďakujem Vám za povzbudenie skúsim niečo vymyslieť. Chcem sa ešte opýtať Dr. Mladek má v ambulancii aj tu pooperacnu podprsenku a implantaty, že by som si to tam vyskúšali ako to bude vyzerať.
A 375 ml mentor anatomicke stredný profil nebude na mne moooc? Mám 46kg/162cm. Ďakujem za info

misaaa

Som 6 dni od opky a stale sa necitim dobre, najhorsie su noci a rana kym sa rozhybem...., som 6 dni v pyzame doma....
Ani si neviem predstavit sa obliect. Kedy budem fungovat? :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk