Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Ahoj BABY,
Ďakujem Vám za povzbudenie skúsim niečo vymyslieť. Chcem sa ešte opýtať Dr. Mladek má v ambulancii aj tu pooperacnu podprsenku a implantaty, že by som si to tam vyskúšali ako to bude vyzerať.
A 375 ml mentor anatomicke stredný profil nebude na mne moooc? Mám 46kg/162cm. Ďakujem za info

misaaa

Som 6 dni od opky a stale sa necitim dobre, najhorsie su noci a rana kym sa rozhybem...., som 6 dni v pyzame doma....
Ani si neviem predstavit sa obliect. Kedy budem fungovat? :)

Majka1910

question
ja mam rez pod pazuchou, tiez som mala aj ten pas hore a aj vatu :D. s jazvickami som vobec nic nerobila, ani som si ich neodlepila az do stehou. ked mi doktor vybral stehy, kazal mi este lavu prelepovat, lebo bola trosku horsia, ale nicim nenatierat.. neboj tahalo to aj mna strasne, ale ked ti to vyberie sa ti ulavi. teraz mam jazvicky pekne, tenke. a inak sa ako citis?

smejo251

Baby mna dost bolia prsia.asi najviac od zaciatku.akoby sa mi tahali dole to sa akoze usadzaj?tak sa mi tahaju dole a pali ma to trochu.diky

question

Acerka do leta sa este stihas dat kludne dokopy. Ak neplanujes babo najblizsi rok tak chod do toho. Ja tie budem musietaskovat-mam 3 dni po. Ale so satkami to pojde v pohode

Baby co mate po a rez pod pazuchou. Ako ste fungovalu?myslim umyvanie a prelepovali ste jazvu alebo niecim madtili pripadne ste pouzivali repik???bo tym ze mam ten pas nad prsiami a este mam pod tym pasom vatu tak fakt neviem co a ako robit.ide mi hlavne o jazvicky pod pazuchou bo ma to dost taha rada by som im nejako pomohla sa zahojit. Na stehy idem az o 9dni...

queen

Acerka
Mám 33 rokov, ale prve silikony som si dala ked som mala 27 rokov a nemala som deti. Mala som ich pod zlazou. Po 2 rokoch som otehotnela. Rok som kojila a ked mal syn 11 mesiacov som uz bola 2.x tehotná, nasledoval další rok kojenia... No a toto všetko sa u mna dost podpísalo na prsiach, zostali mi 2 parene buchty :-). Implantaty poklesli, podľa mna sa mi zlaza zmensila na minimum. Takze ja som bola teraz na výmene .
Dr. Mladek na mna urobil veľmi dobrý dojem, či uz ako lekar ale aj človek. Tak isto aj klinika a ostatny personál.
Nevahaj uz toľko a zavolaj mu ;-)
Kľudne sa pytaj, ked ešte niečo ... ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk