Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Ano beriem atb.uz dnes posledne tabletky.ale mne robili aj pupok plus vcera som nic nespala tak to pripisujem tomu ze telo je trochu vycerpane.no uvidim dala aom ai nvalgin pise tam ze je to aj proti teplotw.

mishka181

smejo251

podla mojho názoru sa nemusís zbytočne stresovat, teplota je síce zvýšená, ale je to asi len reakcia organizmu, predsa bol na tvojom tele vykonaný zásah...na tvojom mieste by som si dala niečo na zníženie teploty a ak to neprejde ani zajtra, tak by som zavolala doktorke...antibiotiká berieš či nie?? neboj, dobre bude ;)

mishka181

zoe23

ďakujem krásne, zatial som spokojná, ešte určite zmenia trochu svoj tvar, poklesnú atd...tak uvidíme potom :)

monny3

zuleko.rita
raz ste tu riesili ,ktora zehlicka na vlasy je dobra,neviem to tu najst, poradte...alebo dievcata ktore mate skusenosti,dakujem

zoe23

Matka872

nejdeš ty náhodou už zajtra do Avelane? ak jo, tak držím palceeeeee a potom sa sem príď pochváliť ako to zvládaš:))

zoe23

Lienka1042

foto si môžes kuknut v galerke az potom čo zasles svoju foto prs „pred“ (bez hlavy) a svojim nickom na galeria@zoznam.sk a zajacik ti posle pristupove hesla. Ak taku foto nemas tak to sa uz dohodnite so zajacikom v maili :)

mishka181

každý doktor je v niečom iný...ja si podrsenku tiež nerozopínam každu chvilu, a myslím, že na 15 sekund sa nič hrozne nedeje..vsak aj ked mi ju včera dával namiesto gázy, tak som bola asi 10 minut bez ničoho, kým mi poprelepoval stehy a tak...no ak to vám vyslovene zakázali, tak už nebudem ani ja radšej nazerat..:)))