Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Zuleko
Tvoje prsia utkveli v mojej pamati a hned som ich niesla ukazat ze chcem take iste...a dufam ze aj budu...:-)))

smejo251

question
Ked nam to moze lekarka rozopnut tak preco nie my same?lahla som si tak ako ked mi robilla prevez otvorila a hned zavrela.ja ich mam podlepene takze stali tak ako mali ;-)))

M.i.r.u.s6

baby co ste uz dlhsie po chcela by som sa spytat somskoro 2,5mes po a stale mam ich take po bokoch akokeby nechceli sa usadit alebo ako to nazvat mala nejaka z vas nieco take???dik za pomoc

smejo251

Misaaaa
Urcite je v poriadku...ako prave prsko podla mojich predstav a lave opuchnute.poslala so. Zajackkovi foto ale zatial nemam pridane.

M.i.r.u.s6

misa
dnes asi nieco vo vzduchu aj ja mam deresivnu naladu a aj lave prso ma pobolieva v pondelok asi zajdem k dok ci je vsetko ok ale nic zle si nepripusatam aspon sa snazim:/
ano moja Nela tu nebola cely tyzden uz asi od stredy na nu myslim ze ako dopadla a ako sa ma ale verim ze vsetko ok

kosta123

_LUCUS_
Práve pozerám foto,parádne ich máš.
Aký si mala pocit z pobytu na klinike?
Koľko máš kg a cm???

kosta123

_LUCUS_
No jasné teba som hľadala :))
Tak ti to dal v pohode pod sval,super.
Ja som už asi aj rozhodnutá že pôjdem k nemu.Ešte v auguste sa máme prísť dohodnuť presne na termíne OPKY.
Nevieš ktoré dni operuje??
A tebe neponúkal skôr pod žlazu???

kosta123

_mishka181_ - ďakujem za odpoveď

_Zuleko_ - ja som toho istého názoru,určite by som si to nedala len pod žlazu.
Hlavne preto som to sem napísala aby ste mi utvrdili čo si aj ja myslím

_Female_ - Dr.Siska je lacnejší to áno,len dúfam že ak sa rozhodnem pre neho nebudem banovať,kedže je starší. /tak ale zase môže byť skúsenejší :) neviem no /

_ewel007_ - ako on nás nepresviedčal,len skôr preferoval len pod žlazu,urobí to aj pod sval. Len ma vyľakal tým že mi môže nato ten sval tlačiť a blá blá....
23.4 ideme ešte k Mládekovi,,,,som zvedavá.

misaaa

Ja neviem, necitim sa lepsie ako vcera, som opuchnuta a ubolena :(

A si spokojna smejo ked si sa pozrela do podprdy?

Ja som taka nejaka napata, co ked to nebude ono...

Neviem dnes mam nejaku depresivnu naladu

A stale myslim co je s tou Nelou7, dufam ze je ok...........

smejo251

Misaa
Ako sa citis?ja som mala dnes kriticky den.bola som s malym u lekara a mala som pocit ze mi prsia padaju dole a gule mam na hrudi.hrozny pocit ale uz je dobre .chladenie stiahlo opuch a fajn

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk