Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Angie
Prosim ta vecer ked som zaspavala ma ta strhlo ze som mala pocit ze mi vyrezuju prsia spat prec:-((odvtedy sa mi zda ze sa opuchy zvacsili a boli to.ladujem tak vtedy je to ok.myslis ze som si mohla nieco spravit?

M.i.r.u.s6

angie77
moja cvicila ale nie naprsia teraz si dava kokosak jaj a trocha aj pritlacam us to asi nemam tak vravis lioton?ok tak musim kupit ale aj tak asi skocim v ondelok k lek ze co mi povie si zlata ze si mi napisala:)

bimbi

Angie
Rada sa stretnem s tebou ak mi das 1-2 dni vopred vediet aby som si to zariadila, vies 3 deti-logistika ;) kludne mi napis na mail: bimbi172@gmail.com...ale ved leto je este daleko..
Gina
Ahoj, dlhsie som tu nebola, pytala si sa ako som dopadla s tou korekciou co som sa chystala.. Termin som mala 19.2. u nasho doktorka, ale nechala som ho prepadnut.. Nejak som si to v hlave zrovnala, a prestala som ich tak pozorovat a skumat( inak toto forum je niekedy na skodu :)) lebo som sa zlakla tych jaziev, muz ma odhovaral ze co vymyslam, tak som to nechala tak..v podprde nemaju chybu! A v hlave stale mam ze co ked pojdem este raz- ze budem musiet, lebo prestanu byt pekne alebo zo zdravotnych dovodov, dam vacsie a koza sa natiahne a zbytocne budem mat jazvy okolo dvorcov.. Takze tak.. Btw mas ich supeeer skoda ze som ho ja tlacila do trojek!

angie77

M.i.r.u.s6

no podla fotiek sa zdá že ešte sa ti nie celkom uvolnil ten sval, neskúšala si lioton gel? jemne ho vmasírovat do tej vrchnej časti aby zmäkol a povolil..ale naozaj jemne , nie stláčat, len tolko aby sa vsal ten gel....možno máš len ten sval tuhší, necvičila si pred tým?

queen

Baby prosím vás, aky maju vlastne tie silikonove naplaste význam ? Mám si ich lepit na noc... Sú niečím napustene ???

M.i.r.u.s6

question
vies ja sa nestrasim mne len tento ttyzden akokeby sval ci ako pobolieva ci ho citim neviem to presne pomenovat tak preto som chcela aby sa nejaka baba kuk na foto vies a objektivne zhodnotila