Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Silvia2903

noo veľmi sympatický a starostlivý doki :D

fotky, aby si mohla vidieť, musíš poslať najprv foto svojich prsíčok na galeria@zoznam.sk, a potom ti zajačik pošle všetky info a prístupy

acerka8

QUEEN ahoj,
pozerala som tvoje foto a fakt krása, ten doktor je fakt úžasný máš ich krásne a ako sa cítiš? Ty si ako dlho musela nosiť tú podprsenku, myslím akože nonstop kedy si si ju mohla dať dole, tak aspoň na pol dňa?

acerka8

SMEJO 251 ahoj,
máš ich fakt krásne, supiššš, chcem sa Ta opýtať keď si takto čerstvo po opke či sa to dá zvladnúť, lebo aj ja chcem isť ale potrebujem sa po opke vrátiť za 12 dni do práce.
A ešte mám jednu dôležitú otázku, dá sa ta pooperačná podprsenka schovať pod tričko alebo niečo, nakoľko robím v kancelárii tak v mikine tam nemôžem byť, prosím daj mi vedieť, ďakujem a praje Ti skore uzdravenie.

Silvia2903

Queen
ďakujem a áno mám tiež mentor
Silia
verím, že z teba sestričky oči nespustili, lebo to je neuveriteľný personál, len som sa nadýchla a sestrička bola pri mne a keďže ma tlačila podprsenka, tak v noci pán doktor priletel z domu ma skontrolovať a vymenil mi za väčšiu podprsenku. Z Košíc každému Chirmed a pána dr.Magda odporúčam:-)))

barbora10

MeryNR

zlatinko,a ty sem este chodis?prave som pozerala tie tvoje.dokonalost!!!mas ich take krasne,ze si ich este minimalne 100krat pozriem:)ty ich mas velmi podobne ako super diva.no vazne uvazujem o tych anatomickych...

barbora10

mishka181

ano,vela z nas.casto to tu bolo spominane,ze maju dievcata nafuknute bruska:)

zuleko

no tak super,ze si spokojna.dolezity je tvoj pocit!vazne by si aj 800 brala?ja odpadnem!:)))nie,nie,tieto su uz ozaj riadne,ale ten tvar je dokonaly!a ako si sa citila po reopke?bolo to lepsie zvladnutelne?

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk