Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

_mishka181_ - ďakujem za odpoveď

_Zuleko_ - ja som toho istého názoru,určite by som si to nedala len pod žlazu.
Hlavne preto som to sem napísala aby ste mi utvrdili čo si aj ja myslím

_Female_ - Dr.Siska je lacnejší to áno,len dúfam že ak sa rozhodnem pre neho nebudem banovať,kedže je starší. /tak ale zase môže byť skúsenejší :) neviem no /

_ewel007_ - ako on nás nepresviedčal,len skôr preferoval len pod žlazu,urobí to aj pod sval. Len ma vyľakal tým že mi môže nato ten sval tlačiť a blá blá....
23.4 ideme ešte k Mládekovi,,,,som zvedavá.

misaaa

Ja neviem, necitim sa lepsie ako vcera, som opuchnuta a ubolena :(

A si spokojna smejo ked si sa pozrela do podprdy?

Ja som taka nejaka napata, co ked to nebude ono...

Neviem dnes mam nejaku depresivnu naladu

A stale myslim co je s tou Nelou7, dufam ze je ok...........

smejo251

Misaa
Ako sa citis?ja som mala dnes kriticky den.bola som s malym u lekara a mala som pocit ze mi prsia padaju dole a gule mam na hrudi.hrozny pocit ale uz je dobre .chladenie stiahlo opuch a fajn

Luca123

Oki holky,skusim no stress:) a dat sa dokopy. V najhorsom by som mohla vynenit s niekym termin kto ide po mne ak by som to nestihla alebo tak...

Kto ide do ZV nejak 27.4. Alebo datum po....aspon pre info

question

lucia123

hlavne nestresuj, a daj sa dokopy..

smejo ty si ale odvazna,ja som tiez len nakukla zhora a kedze ma prsia dost svrbia, tak som sa skrabkala perom:)

zuleko pekne prsicka:)

misaaa

Inak napriklad Ariony maju dual kohezivitu, po obvode a v zaklade soft a v tej projekcii high

Luca neboj, to sa este vykurirujes, len pozor na tie lieky co sa neodporucaju!

Smejo ty si odvazna, ja len nesmelo nakukam do podprdy a neodvazim sa to otvorit :)

Luca123

Zuleko

mas fakt krasne prsia, uplne som unesena...nepacili sa mi velke prsia ale pri tych tvojich 620ml, mi to vobec nevadi. SUper fakt :)
A nemas nahodou foto pred opkou prvou? To mas anatomky,ze?

Zuleko

Barbora
Dakujem za pochvalu.Som spokojna, no tak som si uz na nich zvykla, ze by mi nevadilo aj keby som mala 800:))Ale sanozrejme ziadnu reopku uz neplanujem.Oproti prvym je to poriadny rozdiel a ked si dam podprsenku s vystuzou, tak to uz ani nehovorim;)))Ja som vdacna ze mam zdrave prsia a zesa mi pekne vsetko zahojilo.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk