Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

QUEEN,
Chcem sa opýtať aký dojem urobil dr . Mladek na teba. Ja som už s tých silikonov hotová už ani sama neviem co chcem. Ak sa môžem opýtať ty máš koľko rokov a máš aj deticky ? Lebo ja mám 34 r . A nemám ešte deti, tak teraz tak rozmyslam
ci to nebude nezodpovedné, vieš každý mi len tlači aby som uz mala deti. Nechcem ťa záťažovat , len by som chcela vedie tvoj názor s iných babymi tu s Fóra ,či urobím dobre. V robote to nemôžem povedať tam je sama zavist. Mám stoho nervy, škoda že mi to nevyšlo v decembri už som mohla mat pokoj. A preto sa bojom či tu podprsenku utajim ach ach. Potrebujem sa už rýchlo rozhodnúť aby som mohla cez týždeň volať dr . Mladíka. Keď budeš mat čas nápis.

mravcadlo1

Ahojte kočky mám na vás otázočku tie moje sú už 4 mesiace po opke a podla mna su stále dosť vysoko hore objem a dole chýba ked som pýsala doktorke že čo sa stým dá robiť tak mi napísala že buď rez okolo bradavky a prebytočnú kožu preč alebo ešte raz rezať po prsiami a posunúť implantát nižšie a za to chce 500 eur ale podla mňa je to dosť a mala hneď od začiatku vedieť ako vysoko treba implantát vložiť čo si o tom myslíte ako platiť zas 500 eur za mi zdá divné ked sú neni podla mojich predstáv a myslím si že ona urobila niekde chybu

silia

Silvia2903

noo veľmi sympatický a starostlivý doki :D

fotky, aby si mohla vidieť, musíš poslať najprv foto svojich prsíčok na galeria@zoznam.sk, a potom ti zajačik pošle všetky info a prístupy

acerka8

QUEEN ahoj,
pozerala som tvoje foto a fakt krása, ten doktor je fakt úžasný máš ich krásne a ako sa cítiš? Ty si ako dlho musela nosiť tú podprsenku, myslím akože nonstop kedy si si ju mohla dať dole, tak aspoň na pol dňa?

acerka8

SMEJO 251 ahoj,
máš ich fakt krásne, supiššš, chcem sa Ta opýtať keď si takto čerstvo po opke či sa to dá zvladnúť, lebo aj ja chcem isť ale potrebujem sa po opke vrátiť za 12 dni do práce.
A ešte mám jednu dôležitú otázku, dá sa ta pooperačná podprsenka schovať pod tričko alebo niečo, nakoľko robím v kancelárii tak v mikine tam nemôžem byť, prosím daj mi vedieť, ďakujem a praje Ti skore uzdravenie.

Silvia2903

Queen
ďakujem a áno mám tiež mentor
Silia
verím, že z teba sestričky oči nespustili, lebo to je neuveriteľný personál, len som sa nadýchla a sestrička bola pri mne a keďže ma tlačila podprsenka, tak v noci pán doktor priletel z domu ma skontrolovať a vymenil mi za väčšiu podprsenku. Z Košíc každému Chirmed a pána dr.Magda odporúčam:-)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk