Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Oki holky,skusim no stress:) a dat sa dokopy. V najhorsom by som mohla vynenit s niekym termin kto ide po mne ak by som to nestihla alebo tak...

Kto ide do ZV nejak 27.4. Alebo datum po....aspon pre info

question

lucia123

hlavne nestresuj, a daj sa dokopy..

smejo ty si ale odvazna,ja som tiez len nakukla zhora a kedze ma prsia dost svrbia, tak som sa skrabkala perom:)

zuleko pekne prsicka:)

misaaa

Inak napriklad Ariony maju dual kohezivitu, po obvode a v zaklade soft a v tej projekcii high

Luca neboj, to sa este vykurirujes, len pozor na tie lieky co sa neodporucaju!

Smejo ty si odvazna, ja len nesmelo nakukam do podprdy a neodvazim sa to otvorit :)

Luca123

Zuleko

mas fakt krasne prsia, uplne som unesena...nepacili sa mi velke prsia ale pri tych tvojich 620ml, mi to vobec nevadi. SUper fakt :)
A nemas nahodou foto pred opkou prvou? To mas anatomky,ze?

Zuleko

Barbora
Dakujem za pochvalu.Som spokojna, no tak som si uz na nich zvykla, ze by mi nevadilo aj keby som mala 800:))Ale sanozrejme ziadnu reopku uz neplanujem.Oproti prvym je to poriadny rozdiel a ked si dam podprsenku s vystuzou, tak to uz ani nehovorim;)))Ja som vdacna ze mam zdrave prsia a zesa mi pekne vsetko zahojilo.

silia

Silvia2903

Ahoj a hlavne vitaj v klube :D ináč veľmi sa teším s tebou, pretože ja som bola tiež v Chirmede a taktiež veľmi spokojná s prístupom...ja som zas bola na tom veľmi zle a nevládna, ale sestričky zo mňa oči nespustili :D tak skoré uzdravenie a ináč fotečky nemáš?

queen

Matka
ja som župan vobec nepoužila, ja som si tam išla oddýchnut a vyspat sa a to som teda naplnila na 200% :-DD

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk