Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Silvia2903

Ahoj a hlavne vitaj v klube :D ináč veľmi sa teším s tebou, pretože ja som bola tiež v Chirmede a taktiež veľmi spokojná s prístupom...ja som zas bola na tom veľmi zle a nevládna, ale sestričky zo mňa oči nespustili :D tak skoré uzdravenie a ináč fotečky nemáš?

queen

Matka
ja som župan vobec nepoužila, ja som si tam išla oddýchnut a vyspat sa a to som teda naplnila na 200% :-DD

Luca123

ewel007

No kupila som si nurofen a vecer si chcem dat terafluu a tam je tiez paracetanol ale to skusim len jeden na vypotenie a dufam to prejde. Zazvor urcite nasadim a caje pri nachladnuti. Tak som sa toho bala, ze som si to asi az sama privolala :(

Matka872

Ewell

Diky krasne.No v pohode potom nemusim mat zupan.Dnes mi este volali z avelane ze potvrdit opku.Som sa pytala aj na to pyzamo ci spodok treba tiez,lebo ze tu baby pisu ze maju cely cas na sebe tie pancuchy od nich,takze mozem pribalit nejake teplaky mi hovorila :-)
Pre mna neni problem,lenze ja od detstva nespim v pyzame,skor hola :-)))
A nechcem zbytocne kupovat blbosti.

ewel007

Luca

Ja som mala tento isty problem,bolelo ma hrdlo,tieklo s nosa,ako som bola na predoperacnych,tie vysli ok,pokial nemas zapal,bude to ok ale na salu musis v 100% stave,dva tyzdne pred opkou ziadne antibiotika,paralen,pi vela zazvoroveho caju s medom a citronom.

ewel007

Matka

Ja som to tiez nevedela,az doma ked som studovala papiere,a boli ako moje ;-)
Mna tiez vsetko zaujima,a aj ked uz mam po reopke skoro dva mesiace,stale sem rada chodim :-)
Co sa tyka zupani,ja som mala taky satenovy,vuyzila som ho ked som sa na druhy den po opke prechadzala po chodbe,ale druhe kocky sa prechadzali len v nohavickach a skafaci,takze nemusis kupovat,zaobides za aj bez neho a drzim palce :-)

Matka872

Ewell
Inak v pondelok idem na to :-( sa dost uz aj bojim.Mozem sa spytat,bol ti potrebny zupan na klinike?Lebo ja nemam momentalne ziadny nechcem zbytocne kupovat.

Matka872

Ewelka

Dakujem.No mne nevravel aku kohezivitu budem mat.Ja som hovorila nech su ako moje mekke.Tak podla toho.Donedavna mi bolo smiesno ake blbosti-malickosti sa tu riesia.
Ale ja som taka ista.Proste chcem na 100% vsetko vediet :-)))

Luca123

Baby prosim potrebujem pomoct...o dva tydne mam opku a lezie na mne nieco. Dnes som nakupila lieky a caje a vitaminy a rychlos a chcem z toho dostat. Kolko pred opkou musim byt ok, viem, ze chora ist nemozem ale te dva tydne su ok?
V pondleok uz idme na prve odbery, tak som v strese teraz dost :( dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk