Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

kosta

ja som bola u Dr. Fabryho...a som s ním zatial velmi spokojná....už to nejdem riešit, mám ich jednoducho pod zlazou a časom sa uvidí :) vieš, ja by som sa velmi nedržala všetkeho, čo sa na tomto fore píše - hlavne sposobov vkladania implantátov, z nás báb tu nie je asi žiadna kompetentná - plastičká chirurgička :) preto si myslím, že treba v tomto doverovat doktorovi...ale pokial chceš určite pod sval, tak chod k tomu dokymu, ktorý ti to nezamietol :)

mishka181

kosta123

ja som plne doverovala doktorovi, bola som na 2 konzultáciách a obaja by mi dali pod žlazu...tiež by som bola radšej, keby boli implantáty pod svalom, ale nedomáhala som sa toho silou mocou...radšej budem riskovat výmenu po kojení o pár rokov, ako by som hned mala mat dovrzané psia...mne totiž robil aj miernu úpravu - nadvihol mi bradavky, lebo som ich mala nižšie...doky mi vysvetlil, že ak by bol implantát pod svalom, sval by mohol brániť tomu, aby sa prso zagulatilo a mohol by vzniknut aj efekt dvojiteho prsa. Taktiež v mojom prípade išiel rez cez dvorec (aj kvoli nadvihnutiu bradaviek) a ak by som chcela pod sval, musel by íst rez spodom a tie bradavky by bud ostali tak, ako sú - nižšie položené, čo by vyzeralo asi smiešne, alebo by mi viedol ešte druhý rez cez dvorec.....toto bol ale moj pripad, každá máme iné prsia...na tvojom mieste by som ešte išla k tretiemu doktorovi a po jeho názore sa rozhodneš, ako si dáš implantát vložit...:)

kosta123

_mishka181_

A ozaj prečo by si mohla mať neskôr zdvojené prso??? ved ty máš malé prsia,,,to sa dá krásne vyplniť.
Ja ich mám teda o dosť vačšie a vykojené preto chcem aj vacsie silikony 500ml.
Ja by som sa bála ze po dieťati sa mi to zdeformuje iba pod žlazou.
Ktorý Dr. ťa robil ???

kosta123

_mishka181_

Presne môj problém,bol skôr pod žlazu,ale myslím že tak všeobecne,nie len u mňa,iný dr.mi to nenavrhol.
a teda ja to ani nechcem.
Nebojíš sa že sa ti to po rokoch posunie?? Ako napr.Queen ??

smejo251

Baby tak ja som uz hore;-)ale dnesna noc v pohode.som dnes v podstate treti den po a citim ich take strasne tazke az sa mi zle dycha ci co to je normqlne?ten moj lavy prsnik mam aj ladovat lebo ze je o trosicku viac opuchnuty ako pravy aj vy ste si to ribili?kazdy den cakam E to bude lepsie a nic :-((a co to bzucanie v prsniku co to je?mali ste to?

kvet11

Matka872

Ja mám mentor okrúhle 400 ml od Mládeka a mám kohezivitu "II" ewel mala tiež okrúhle mentor 500 ml a mala myslím že kohezivitu "I" ..... nie som si už ale istá ak sa mýlim tak ewelka ma isto opraví :))

misaa

čo s týka tých pár kíl na vyše nezúfajte je to spôsobené narkózou každá jedna sme mali nafuknuté po nej brucho, mastnú pleť a vlasy... chce to čas a bude to všetko ako pred tým :)) a gratulujem vám baby k novým prsiam :))

queen

Mishka
Ja som bola asi týždeň úplne lemrava, hned zadychana, unavena, dost som polihovala počas dna a spala. Potom sa to začalo zlepšovať uz som vydržala dlhšie na nohách. Po 2 týždňoch som soferovala, ale dalo by sa mi uz okolo 10 dna...
Mne dlho trvalo vstat ráno sama, cca 2 týždne a aj bolesti som mala ráno. Teraz som 3t po op. a uz fachcim naplno okolo 2 deti, domacnost... Je to ale individuálne a ty ked máš pod zlazou, mala by si byt skor fit :-)

mishka181

baby po akom čase od opky ste boli schopné normálne fungovat?? myslím pohyb, vstávanie atd...a bolesti?? díky :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk