Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Ahojte kocky,chcela som vediet nieco ohladom kohezivity u Mentor,lebo som nemala uvedenu v papieroch.Tak som pisala na kliniku avelane.A odpisali mi ze implantaty Mentor sa dovazaju na SR iba v jednej akosti.
Z toho my vychadza ze ked mate tu niektora Mentor okruhle od dr.Mladeka tak mate kohezivitu 1.
Ci?

queen

Kosta
Moje boli hotová katastrofa po 2 tehotenstvach a 2 rokoch kojenia a to boli len 235ml. Ja by som si to na tvojom mieste nedavala pod zlazu... Aj je ten implantat viac hmatatelny (viditeľný) :-/

zoe23

Ivetka84

ak ešte vahas, ja na tvojom mieste by som volila tiez ako uz baby spominali 350ml :)

Jany7543

ja idem k Mladekovi a mna sa opytal ze kde chcem mat rez, tak asi tak :) a ja ze pod prsom a bolo vybavene :)) s konzultackou som bola spokojna, doki je zlaty, ale pytaj sa ho vsetko čo ti napadne! A implose som si mala vybrat sama, tak ja ze okruhle :) a on nenamietal, on je taky pokojny :D

zoe23

Angie77 a Fufu

1 deň tu nie som a hned sa tu oslavuje :) Babulky dodatočne vam tiez prajem vsetko dobre k vcerajsim narodeninkam a najma vela vela zdravia a uspechov pri naplnani vasich cielov/snov!

Inak Fufu ja som chcela ist tiez k Cervenovi ale kvoli tej jeho dlhej predlhej cakacke idem k Mladekovi-a este si sa nerozhodla??

kosta123

QEEN
ako pozerám ty si mala tiež najskôr pod žlazou a nevyzeralo to po čase moc dobre,,,,tak nechápem prečo ten SISKA to robí radšej po žlazu,,,ved to je efekt 0 bodov neskôr,,,a aby som zase mala bočáky vykojené tak koniec ! :/

kosta123

:: BABY HELP :: !
Tak dnes som bola u dalšieho Dr. na konzultačku.Dr. Siska - Pieštany,cena vynikajúúúúca 2.100€ eurosilikony 500ml.Boli sme tam asi 10min. u dr.Očenáša skoro hodinu,,,tak aj z toho som bola trošku prekvapená.

A že on skôr dáva pod žlazu ,,nie pod sval,,,tak teraz neviem,mám taký pocit,že to je zastaralá metóda,nie???že to skôr len fitnesskám dávajú,tak už fakt neviem.

A povedal že to menej vydrží nad žlazou,/nemienim za pár rokov ísť n Opku zato že mi kozu klesnú !!!,,,ale že keby to dá na sval tak že sa môže zdvojiť prso,,,tak teraz si vyber....PORADTE./ale ak trvám pod sval,urobí tak,aj ked nebol nadšený/

Kto tu má prsia len nad tu žlazu robené ????

A čo sa týka tej mojej kamošky tak dr.Siska jej vôbec neponúkol upravu bradaviek,ze to je ešte v pohode.!/nieje zástanca jaziev/
Ze sa uvidí neskôr,,,,ak by teda klesli tak by sa urobila korekcia za nejaké roky.
Tak netuším či Očenáš chcel zarobiť ked kamoške povedal OP+korekcia-4.500€ a mne 3.000€ a Dr. Siska 2.100 prípadne s korekciou 2.600€. TO je rozdiel čo ???

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk