Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

Juupi už mam pristup , treba sa mi sice ucit na zajtrajsiu skusku ale uz to vidim ako Vás budem obzerat zase cely vecer :D Mozem Vas poprosit , velmi by ste mi pomohli keby ste mi napisali kto ma anatomy a kto okruhle, lebo niektore sa daju pekne rozoznat ale niektore nemam šajnu :-O ĎAKUJEM

misaaa

Baby mam otazku,
Vela som po tej operacii taka "velka", nafuknuta, citim sa ako slon a dnes som sa postavila na vahu a som +3 kila, pricom naozaj nejem vela a naozaj zdravo...
Viem ze kilo su prsia, ale co to ostatna? Moze to byt nieco ako pooperacny stav? Alebo mam uplne znizit prijem ked lenosim a lezim?
Som nestastna :(

stember

Queen
Mne sa zatial nesupu...vcera som to asi prehnala s aktivitou a rano ma dost boleli..musim sa dnes setrit.
Uz mozes dvihat deticky??? Ja sa stale bojim ale potrebovala by som ho zdvihat aspon do kocara....myslis ze to mozem???

stember

Acerka
Ahoj ja mam bielu pooperacnu a snazim sa to zamaskovat tak ze bud si dam mikinu alebo tricko a hodim na to satku....teraz sa to este dalo ale ked bude teplo tak to bude horsie...ale mne kazal dr. 3 tyzdne po opke nosit podprdu s kosticami ..a v sobotu uz bude 3 tyzden tak sa tesim ze aspon cez den dam dole skafandrik
A ty ides ku komu a aku velkost???

Jany7543

Kočky včera som poslala mail aj s foto pred opkou na galerku , kolko trva kym dostanem pristup ? Lebo uz som velmi zvedava a chcem si vybrat ake by som chcela ja .... :-)) aj ked verím, že všetky ich máte peknučkéé ....:)

smejo251

dakujem dievcata.este mi povedzte asi som citila take brnenie v pavom prsniku ten ma boli odzaciatku viac to je velmi zle?

misaaa

Smejo

Mne pichli v nemocke 3x antibiotika, domov mi uz nedali iba od bolesti Flector rapid
Vydrz, ja sa dnes citim o nieco lepsie, vcera som mala aj ja kriticky den, ty si den po mne, bude lepsie uz zajtra uvidis!!! Drzim palceky

Iveta

Pozrela som si tvoje fotky a podla mna a toho co tu uz dlhsie citam a obzeram chod do tych 350ml
Tvojmu muzovi sa vtedy tvoje prsia pacili? Tak nevahaj
Aby si potom nebola smutna, ze ten objem nemas.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk