Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Smejo

Este par dni a a bude lepsie...asi mas nieco so zrazanlivostou ,kt.vycitala lekarka z predoper. ak ti to tak kazala.Zvycajne sa inekcie nepichaju po op...,iba ak je nieco so zrazanlivostou.ATb som mala ja...

M.i.r.u.s6

smejo
moja nejak vsetky sme mali ten treti den taky najhorsi a ja som brala iba nieco od bolesti nic ine tak nech ti je cim skor lesie a ak budes mat foto rada kuk drz sa:))

smejo251

Babiky moje najzlatsie...tak dnes je to trosicku horsie ako vcera ale hovoria mi doma ze preto lebo som vcera dost vela vstavala a lahala.pisala som ci ste aj vy brali nejake lieky lebo ja mam atb aj ascorutin a aescin a este si mam pichat 4dni tie injekcie na riedenie krvi.aj vy ste brali lieky a pichali si injekcie ci to len mne dali?dakujeeem za odpoved a drzte sa baby dnes idem na prevez tak budem pytat foto :-)))

nadranka

Iveta84

Ku komu máš ísť na operáciu? Osobne si myslím, že pokiaš chceš mať prsia ako po pôrode, pekné plné, tak potrebuješ väčšie implantáty, malý Ti to nedokáže vyplniť. Ja mám 400 ml okrúhle VP a sú to mini prsíčka pokiaľ nemám extra vystuženú podprsenku.

queen

Acerka
No pokial môžeš nosit trigovice alebo kosele ( nie obtiahnute veci ) tak sa to dá zamaskovat. Ale poziadaj radšej bledu farbu. A kedy máš termín?

kvet11

angie77, fufu

baby prajem všetko len to najlepšie hlavne veľa zdravíčka a veľa radostí s prsíčok :)) trošku som prešvihla čas ale aj to sa ráta :)))

novým ceckanam prajem rýchle uzdravenie a tie čo to majú už len za pár baby stres straste zo seba čo najrýchlejšie a len sa tešte lebo máte sa veru na čo tešiť :))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk