Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

queen

dakujem...dufam, že budem čoskoro normalne fungovat...a ano mám ich pod žlazou...tiež som radšej chcela pod sval, konzultovali ste to s dokym a nakoniec som uznala, že v mojom prípade bude táto volba lepšia...ak by mi dal pod sval, mohol by nastat efekt dvojiteho prsa a to by som teda určite nechcela...

kosta123

_queen_
a mne sa dosť jedná aj ten cenový rozdiel 900 eur,,,,,

bola tu jedna holka co ju dr. SISKA nedávno robil,len neviem meno.

kosta123

_queen_
Ako on urobí aj pod sval...ale ma presviedčal že sa mi môže zdvojiť prso,,,že pod žlazou sa to nestane,,,ale že to nebude dlhodobý efekt.

queen

Kosta
Máš niekoho presviedčať že ty to chceš inak ako je on 100 rokov zvyknutý ... Radšej si vyber takého lekára, co
Ti to urobi bez "zbytočných" reči podľa tvojich predstav, poradi ... a hlavne ide s dobou ;-)
Určite si daj rande ešte s Mladekom :-)

kosta123

_Iveta84_
Áno k Dr. Mládekovi do TN,nakoľko tam robí nejaké menšie zákroky tak sme si to vybavili tam,máme to bližšie.