Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

Sandritta
zatial chcem ist len na konzultaciu. zvazujem este dr. Pikula. Mladek je dost drahy,teraz maju na august akciu ale aj s tou akciou je o dost drahsi. ale som z Nitry tak by mi to vyhovovalo.

vivien0903

Ahojte, chcela by som sa spýtat, v pondelok idem na operáciu a mám nadpojené vlasy. Moja kadernicka je na dovolenke, takže to nestíham dať dolu. Mylíte, že to bude vadit?

jahodka1584

Ahojte dievčatá,
som po operácii 16 mesiacov a som veľmi spokojná. Ale choďte do väčších veľkostí...ja mám 430 ml anatomy a zdajú sa mi maléééé :D...Prsia kráásne sadli sú mäkkučké a všetko je ok. Dokonca sa mi stalo, že môj terajší priateľ hneď nezistil, že mám silikony. Chcela by som nazrieť do galérky, ale už som zabudla ako sa tam dostanem...

lauritania

Ahojte kočky , len vás chcem pozdraviť .... o pár dní to už budú 4 mesiace od mojej opky , všetko je v poriadku a prsia už boli aj "vyvenčené" na dovolenke pri mori :D ... Už som aj zabudla na tie prvé pooperačné dni a pohľad na ne , ma len uisťuje , že to bolo moje ďalšie vynikajúce rozhodnutie . Je vás tu veľa nových , a kedže mám už po opke , už sem tak často nechodím , kedže všetky informácie už mám v malíčku ;) . Tak vás chcem povzbudiť aby ste sa nebáli a šli do toho !!!! Za krásu a trpí , ako sa vraví , a verte že to nie je až také zlé a onedlho na to zabudnete ! Tak vás všetky pozdravujem a užívajte si leto !!! papa (čoskoro pridám aj nejaké nové foto )

Sandritta

mimix,

Posli fotku prs bez tvare na galeria@zoznam.sk
Do predmetu napis Silikonove prsia, potom Ti zajacik posle pristupove heslo aj link do galerky ;)

katus1

elle

Ahoj, ty si pisala niekolko stran dozadu o tvojej kamoske ze jej nastali nejake problemy po siedmich rokoch.Prosim ta ako dopadla? Museli jej silikony vybrat?

LiluM3

katus1
paráda :D

Sandritta
dovolala som sa dr. a povedal, že vyšetrenie môže byť kludne aj mesiac vopred. Tak mi odlahlo :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk