Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

katus1
paráda :D

Sandritta
dovolala som sa dr. a povedal, že vyšetrenie môže byť kludne aj mesiac vopred. Tak mi odlahlo :)

katus1

JA som debil, dlho som sa neprihlasovala do galerky a davala som heslo a meno naopak :-D takze to funguje, vsetko je oki

katus1

Alenasis
Ahoj prosím ta nemas fotky prs na MK ? Tiez sa chystam do Ke k Svehlíkovi tak obkukavam baby co maju u neho robene prsia.Neviem sa rozhodnut pre velkost.Tu mi nechce otvorit galeriu, neviem preco, ci zmenili heslo alebo co? Aku mas velkost ? A ake si mala pre opkou ? Dakujem

katus1

BAby funguje vam heslo do galerie ??? Neviem preco ale mne sa zrazu neda prihlast ked chcem ist do galerie s fotkami :-(

LiluM3

No tak ja potom neviem. Mne dr. nič ohladne tých časov nehovoril, a tak ozaj už neviem.. hneď ako sa dr. dovolám, dám aj vám info, lebo ja som toto napriklad vobec nevedela.

Sandritta

LiluM3,

Mne povedali ze mozu byt maximalne 2 tyzdne stare. Mne ich robili 2 dni pred opkou a baba co bola so mnou operovana tak dokonca v ten den rano a poobede isla na operacku.

LiluM3

Dievčatá,

dneska som započula info, že predoperačné vyšetrenia môžu byť najskôr týždeň pred operáciou, nakoľko ak by to bolo dlhšie, výsledky už nemusia byť pri operácií aktuálne. Je to pravda? Nakoľko idem na dovolenku a hned potom mám opku, a doktor mi nič takéto nespomínal, aj ked som vravela že idem na dovolenku. Vyšetrenia si chcem teda obehať pred dovolenkou, čo je cca mesiac pred operáciou.
Vďaka za rady

bobcatko173

Henulka33

Ahoj ma napadlo tu 75C co mas tak 75mas aj obvod taky, ci si si kupila vacsiu na zaciatok?lebo pocuvam rozne nazory.:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk