Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

majuskaa

pri modelácii prsníkov sa ovisnuté prsia zodvihnú do požadovanej polohy, prípadne modelujú, čo je vždy individuálne. Zmenšením ochabnutej kože sa tvar upraví a spevní celý prsník.posobia vtedy tie prsia take pevnejsie a nie su tak nizko.ale to nemalo zniet,tak,ze ti to bolo treba,len co viem,tak vacsinou pri takych prsiach ako si mala ty,mavaju dievcata modelaciu.pytala som sa skor preto,lebo niekedy to zienky same odmietaju kvoli jazvam navyse.uvidis casom,ty ich mozes mat stale take krasne ako ich mas teraz.zrejme tebe modelaciu nebolo treba preto doktor zvolil len korekciu.tie bradavky ti velmi pekne urobil!

stember

Queen
Ja budem mat v sobotu 3 tyzden po opke a dr.povedal ze uz mozem podprdu s kosticami tak cez vikend idem kuknut nejaku ale uvidim ci sa v tom budem dobre citit....este su take tvrde nedam ich k sebe.Ale uz ma byt teplo a s tym skafandrom nemozem obliect skoro nic...potom ti napisem ako sa v tom citim..
A ty ako??? Uz je to ok??? A co rano este bolia???

misaaa

Smejooo vitaj v klube, mne tiez stvrdli a opuchli, hrozne, az tak na boku chrbta to mam opuchnute, ze nemozem ani pripazit :(

Susy1982

Ewelinka
dakujem si zlata ,ale jedno sa musi nechat vodkynou nasej galerky su tvoje peknnnucke bambulky...Vo vseobecnosti vsak musim povedat ze som si pozerala foto takmer kazdej z bab ako inspiraciu pred op a kazda jedna ich ma krajsie a plnejsie ako predtym a o super postavach ani nehovorim ,ste strasne kocky vsetky ...ktovie mozno raz spravime nejaky kongres ,teda skor miting...,vsetky vas srdecne pozdravujem..

Susy1982

Ewelinka
v tom clanku v anglictine je uvedene cele jej meno aj z kadial pochadza ,meno lekara tam nebolo iba ze klinika v Nitre,tak som to myslela..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk