Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

QEEN
ako pozerám ty si mala tiež najskôr pod žlazou a nevyzeralo to po čase moc dobre,,,,tak nechápem prečo ten SISKA to robí radšej po žlazu,,,ved to je efekt 0 bodov neskôr,,,a aby som zase mala bočáky vykojené tak koniec ! :/

kosta123

:: BABY HELP :: !
Tak dnes som bola u dalšieho Dr. na konzultačku.Dr. Siska - Pieštany,cena vynikajúúúúca 2.100€ eurosilikony 500ml.Boli sme tam asi 10min. u dr.Očenáša skoro hodinu,,,tak aj z toho som bola trošku prekvapená.

A že on skôr dáva pod žlazu ,,nie pod sval,,,tak teraz neviem,mám taký pocit,že to je zastaralá metóda,nie???že to skôr len fitnesskám dávajú,tak už fakt neviem.

A povedal že to menej vydrží nad žlazou,/nemienim za pár rokov ísť n Opku zato že mi kozu klesnú !!!,,,ale že keby to dá na sval tak že sa môže zdvojiť prso,,,tak teraz si vyber....PORADTE./ale ak trvám pod sval,urobí tak,aj ked nebol nadšený/

Kto tu má prsia len nad tu žlazu robené ????

A čo sa týka tej mojej kamošky tak dr.Siska jej vôbec neponúkol upravu bradaviek,ze to je ešte v pohode.!/nieje zástanca jaziev/
Ze sa uvidí neskôr,,,,ak by teda klesli tak by sa urobila korekcia za nejaké roky.
Tak netuším či Očenáš chcel zarobiť ked kamoške povedal OP+korekcia-4.500€ a mne 3.000€ a Dr. Siska 2.100 prípadne s korekciou 2.600€. TO je rozdiel čo ???

Jany7543

Juupi už mam pristup , treba sa mi sice ucit na zajtrajsiu skusku ale uz to vidim ako Vás budem obzerat zase cely vecer :D Mozem Vas poprosit , velmi by ste mi pomohli keby ste mi napisali kto ma anatomy a kto okruhle, lebo niektore sa daju pekne rozoznat ale niektore nemam šajnu :-O ĎAKUJEM

misaaa

Baby mam otazku,
Vela som po tej operacii taka "velka", nafuknuta, citim sa ako slon a dnes som sa postavila na vahu a som +3 kila, pricom naozaj nejem vela a naozaj zdravo...
Viem ze kilo su prsia, ale co to ostatna? Moze to byt nieco ako pooperacny stav? Alebo mam uplne znizit prijem ked lenosim a lezim?
Som nestastna :(

stember

Queen
Mne sa zatial nesupu...vcera som to asi prehnala s aktivitou a rano ma dost boleli..musim sa dnes setrit.
Uz mozes dvihat deticky??? Ja sa stale bojim ale potrebovala by som ho zdvihat aspon do kocara....myslis ze to mozem???

stember

Acerka
Ahoj ja mam bielu pooperacnu a snazim sa to zamaskovat tak ze bud si dam mikinu alebo tricko a hodim na to satku....teraz sa to este dalo ale ked bude teplo tak to bude horsie...ale mne kazal dr. 3 tyzdne po opke nosit podprdu s kosticami ..a v sobotu uz bude 3 tyzden tak sa tesim ze aspon cez den dam dole skafandrik
A ty ides ku komu a aku velkost???