Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Barbora1O

ano je to tak ako pises,nie vzdy je to potrebne zalezi od priebehu hojenia pokial meknu prirodzene a nie je zatuhnutost alebo ina indikacia tak urcite nie,je to individualne....Inac tvoje prsia si dovolim povedat v galerii exceluju co sa tyka krasy a podla foto co si dala ,stale bodujes dost vysoko...

ewel007

Susy

Kde si nasla prosim ta ten clanok?
Rada by som si ho precitala,kedze sme to tu uz viackrat preberali,a zhodli sa,ze aj ona spravila chybu a ja si myslim ze sa dost medializuje a chce s toho neake prachy vysudit a obohatit sa..
Kedze do toho nevidime co vsetko tam bolo a pozna sa zvacsa len jej verzia,bulvar popise co sa im hodi,ukazuje sa celemu svetu a pred priatelom sa hambi..taktiez na fb nevyzera a nepise,nieco v zmysle,ze by sa mala az tak zle..

barbora10

a co sa tyka tej dievciny a pokazenou plastikou,tak ja som citala aj take,ze neposluchla doktora a odmietla modelaciu.neviem kde je pravda,ale preto si treba dokladne zvazit ku komu ist.na slovensku je vela dobrych odbornikov a ked si uz vyberiete toho svojho,najdolezitejsie je mu plne doverovat...

barbora10

Susy1982

no ale v niektorych pripadoch sa nesmie masirovat.nie kazdy doktor odporuci masaze...takze na to pozor.
inak k tomu vlneniu.sranda,lebo mne sa doteraz vobec nevlnili,respektive som to az do tej doby co som prestala kojit necitila.takze ono to dost zalezi od zlazy a vlastneho tuku.teraz sa my zrejme zmensila a este som aj schudla a preto to citim.takze uvidim co doktor poradi...inak mas velmi pekne prsia.velke,ale prirodzene.

TARA_

mishka181, sandrine7 :)
mne povedal na konzultacii, ze dreny dava podla potreby, teda rozhodne sa pri operacii. Dopredu som nevedela, ci mi ich da alebo nie. Hned ako som sa prebrala z narkozy som si smatrala po bruchu a pyta sa ma co hladam, hovorim, ze dreny :) Potesil ma, lebo povedal, ze neboli potrebne v mojom pripade :) Cize pravdepodobne to rovnako plati aj pre teba :)

Susy1982

..........prave som citala clanok t tej dievcine co jej dodrbali prsia v Nitre.tam a zverejnili detailnejsie o koho ide a z kadial.Tie jej prsia sa dostali ako total strasiak do britskych novin , aby varovali svoje britky pred lacnymi plastikami napr, na SK ,snad pod tlakom medii jej dotycny Dr. ponukne nejaku finan. kompentaciu,hoc to nenahradi to cim si musela a musi prejst.........

M.i.r.u.s6

Suse1982
dik moja ja len ze stale mam pocit ze su take uz dlhsie bez zmeny ako ymekli aj oni to je fakt len vies kazda z casu zastresujeme ci je vsetko ok a ako ma byt tak asi aj ja tak nejak posielam foto do galerky tak snad niektora z vas mi napise ci sa jej vidi ze sa ukladaju taky vas nazor ma zaujima:)

Susy1982

Mirus
prvy mesiac po op boli tuhe a tak som preventivne zacala kazdy den pred spanim masirovat s lioton gel,ten je dobry uvolnuje zatuhnue tkanivo.po mesiaci som prestala uz to bolo ovela lepsie a mekksie ,potom uz len taka minimasaz kazdy vecer po sprche .Teraz mam 12 tyz. po op a su super,dam ich bezproblemov k sebe,su mekke.Mne ta masaz velmi pomohla ,skus aj ty a uvidis ,nic tym nepokazis,inac mas ich peknucke ,prirodzene

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk