Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Jany
Ja som čakala 5 týždňov a spokojná som veľmi! Prostredie, sestricky, starostlivost, lekar, všetko na 1* :-) Ja som bola na výmene po 6 rokoch, takze tam bola cena asi iná(vyššia), ved ti hádam odpisu ine baby čo ich to vyslo.

smejo251

Misaa
Aj ty beries atb lebo ja ano.a mam novalgin ale nejak bolesti extre nemam tak som si len jednu dala a mam aj asclrutin a aescin.
Aj vy ste nieco brali?

smejo251

Misaaa
Ja som ich uz videla.ale.len po leziacky...a zajtra ich uvidim narmalne aspon dufam ze ked ich bude prevezovat teda prelepovat tak mi ich odfoti nech to vidim normalne.inak mne do tych drenov tieklo len z jedneho prsnika a ten ma aj viac bolel aj boli aj je viac opuchnuty.

Jany7543

Ahojte baby od Mládeka , konzuláciu mám 28.máj ... chcem sa Vás popýtať kedy ste mali termín opky od konzultácie , ako ste spokojné s pánom doktorom a výsledkom. Koľko Vás to celé vyšlo a ako zvyčajne dáva silikóny, či zo spodu alebo spod pazuchy ... Ďakujem za každú info :)))) pekný deň a všetkým ktoré to čaká prajem veľa šťastia :-)

Matka872

Inak kocky od Mladeka vy ste nemali v papieroch napisanu kohezivitu? Lebo mne tam nic take nepise.Som vravela na konzultacke dokimu ze chcem aby boli makucke ako moje,myslim ze kohezivita 1 je makka.Hmmm...?Mate niektora?ako sa vam zdaju?su mekke?

Matka872

Ahojte kocky,
uz ma zacina chytat panika:-(((Vobec sa nebojim opky ani bolesti.Len potrebujem pocut ze ked sa mi vsetko da do kopy,zahoji sa.Ze budu ako moje,,co mam teraz,,myslim aby ma neboleli,nepichali a neviem co este.Iba to mi robi najvacsiu starost.

dufam ze ked pisete ze su ako vase ze aj je to tak :-(((
Boze pomahaj mi :(((

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk