Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

barbora10

angie77

no veru kojenie da zabrat,ale aj napriek tomu su pekne.akurat kedze uz poznam svoje telo,tak zmenu vidim.oni urcite este trosku spevneju,lebo predsa som kratko od ukoncenia kojenia.a mam svoju predstavu,mne sa velmi pacili velkostne ked som kojila.ale vsetko necham na cervena.uvidim co poradi a aj na velkosti sa urcite pekne dohodneme:)no veru sa uz tesim a som aj velmi zvedava.a tesim sa aj na doktora,ze ho po dlhej dobe opat uvidim:)inak moj vzor je v galerii lucia1!!!take by som brala.ale pacia sa mi napriklad velmi aj prsia ake ma superdiva.takze predstava urcite je,ale kedze na kazdom to vzzdy vyzera uplne inak,kazde telo je ine,urcite doktor zvoli to najvhodnejsie.

question

Fufu
Tak vsetko naj k okruhlinam a presne ako pises..vek je len a len cislo. A verim ze v tom zrkadle to nie je take zle:-)

Oliv
Fakt krasne prsia urobene..

fufu

angie77

všetko najlepšie! Aj ja mám dnes narodeniny. Som na tom horšie, dnes mám 40, ale cítim sa stále na20, kým sa neuvidím v zrkadle:)

misaaa

Musim povedat ze mi velmi dobre zabera Flector :)
A som velmi zvedavaaaa na vsetky nove prska. Sa mas Smejo ze uz zajtra ich uvidis :)
Ja az v pondelok

smejo251

Baby tak uz som doma.zajtra mam ist na preevez a poprosim nech mi ich odfoti a poslem ....:-)))da sa to len lavy atale boli viac.

mishka181

angie77

veru až zajtra, už aby bolo potom...teším sa velmi, dufam, že nebudu žiadne komplikácie a doky mi urobí krásne prsíčka....a splní sa mi sen :D ešte raz díky za podporu....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk