Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

silia

moja to neviem, ja som si jazvy neprelepovala vôbec a kokosák môžeš používat hned ako ti vyberie stehy, on pôsobí proti infekciám takže sa ti to bude rýchlejšie hojit a ešte lepšie je ked ho zmiešaš s práškovým cukrom môžeš v pomere 1:1 čiže lyžička kokosáku lyžička cukru :) ale ked si ich preleuješ tak skús aspon medzi prelepením na chvílku si ho dávat, nechat pôsobiť a potom umyt aby si to nemala mastné a držal tam ten leukoplast...

M.i.r.u.s6

silia
ahoj moja tak ja som skafander nosila 6tt a aj ked som po tej dobe sla na kontrolu doki nic o prelepovani ako ja so ich vobec neprelepovala:) a co sa ta pus up no ja by som tiez este do toho nesla ved aj to bude no nie??

M.i.r.u.s6

qzestion
dik moja ale mna trocha vzstrasila sue33 zrazu som aj ja pocitila take problemy ako ona jaj ta psychika:)ňale ja verim ze je vsetko ok len neviem ci sa mi usadzaju
inak drzim prsty dnes moja a nech vsetko dopadne podla tvojich predstav moja:))

mahulienka

Angie77
moja prajem ti vsetko len to naj,naj, naj, nech sa ti dari a hlavne celej tvojej rodinke:))
a jasne oddychuj, zasluzis si to
Olivka21
krasne cicusky=))

mishka181

¨Sandrine7

ja idem tiež k Fabrymu, čiže predpokladám, že mňa poriešia rovnako..a prvú kontrolu si mala kedy po opke?? ja inak neviem ako s tou kontrolou, bo Fabry bude od 14 - 24 na dovolenke...tak vobec neviem, kto ma bude prezerat....

angie77

olivka21

tebe sa dokotorko tak krásne trafil velkostne aby ti pekne vyplnilo prsíčka a bez modelácie,no keby som nevidela tak neuverím, že to takto ide..naozaj krásne

silia

angie77

taktiež prajem všetko najlepšie k narodkám :D

angie77 a mirus

baby poslala som nové foto, tak keď zajačik pridá, môžte pozrieť aj na moje ako sa vám pozdávajú, myslím, že už dosť mäknú aj sa usádzajú no vy ste väčšie odborníčky :D
a ešte ten kokosák kedy môžem začať prvýkrát používať a ako často? a na jazvy kedy?ja som 6 tt po a jazvy si vraj musím prelepovať 3 mesiace :(
ináč baby mne doki vravel, že keď dám tak aj po 6 tt vraj môžem nosiť push-upky, samozrejme, že nebudem riskovať, ani ich tam nenatrepem :D ale čo vy nato?

question

angie

vsetko najlepsie k narodkam, ale ved to este ani zdaleka nie je velke cislo:):)

mirka

je to ako pisala angie su plnene 100% ,pretoze su to stredne profily, preto su na dotyk trosku tvrdsie, ale nebudu sa aspon vlnit ,mala som v rukach aj aj, a tieto su o trosicku tvrdsie..

ja idem odovzdat malu a ficim do ZV..

angie77

barbora10

napriek 11 mesiacom, ktoré prsíčkam dajú teda poriadne zabrať ich máš stále krásne..čítala som že si už objednaná myslím v septembri na konzultáciu,tak som zvedavá ako sa rozhodneš, ale určite sa už tešíš na nové, veď prečo nie, zaslúžia si to :)aj keď aj tieto ešte veru narobia parádu cez leto :) už si rozmýšlala do akej velkosti by si chcela íst?

Sandrine7

mishka181

ja so išla od Fabryho domov v obväzoch, tak neviem ci ti hned po opke daju tu podprdu, alebo ako mne až na prvej kontrole.
Ale prsia som si videla, pri preberaní sa z narkozy, este som nebola obviazana, no prsia boli to posledne co ma zaujímalo, chcelo sa mi velmi spat ;)

Inak držím palce!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk